Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, lad napisał:
46 minut temu, Keith Flint napisał:

 

No nie wiem. Jest jeszcze ten prawicowy wariat, co zawsze i wszędzie pisał o bolszewikach. Zapomniałem nicka. 

 

Aaa, GyzzBurn.

No nie wiem, dużo osób go traktowało jak maskotkę i niejednokrotnie aż żal było na te jego bzdury wciskać minus, bo humor się poprawiał od natężenia absurdu ;)

Pocieszny gość, choć bardzo blisko mu było do granicy, po przekroczeniu której już się to leczy.

 

16 minut temu, jmk napisał:

Nie zapominajmy, że swego czasu Gacek tak samo minusował Vaarta jak on jego ;)

:lol:

 

Z okazji kolejnej rocznicy jednej z najgłupszych decyzji w historii Polski, która znów jest powodem do założenia koszulek z husarią na plecy i radosnego wykrzykiwania haseł obcych uczestnikom tamtych wydarzeń, otwieram wątek szkalowania narodowców:

38130160_1771995129574135_91072012116767

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

Z Węgrami jest ten kłopot, że u nich każdy wyraz jest niepodobny do czegokolwiek ludzkiego ;)  Tam pewne nawet radio, gdzie wszędzie w Europie nazywa się radio, u nich będzie eszgerfygor albo równie abstrakcyjnie :D

Nie jest tak źle :kekeke: 

noun
 
rádió
radio, wireless set
 
rádióüzenet
radio, radio message
 
rádióvevőkészülék
receiver, radio
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, me_who napisał:

Z Węgrami jest ten kłopot, że u nich każdy wyraz jest niepodobny do czegokolwiek ludzkiego ;)  Tam pewne nawet radio, gdzie wszędzie w Europie nazywa się radio, u nich będzie eszgerfygor albo równie abstrakcyjnie :D

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

Jeszcze można sprawdzić fiński i baskijski, bo to pozostałe dwa odmienne języki w Europie obok węgierskiego :)

 

Mi na UAMie sprzedawali teorię, że euskara może być pozostałością po wcześniejszej, przedindoeuropejskiej ludności Europy (podobnie jak etruski). Nie wiem, czy teoria jest prawdziwa, ale mega mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą zmiana w żenującym stylu. Jeszcze wczoraj Mioduski deklarował, że nie będzie zwolnienia trenera. W sumie nawet uwierzyłem i pomyślałem, że dopiero po odpadnięciu LE, a jednak. Chyba Mioduski w Legii ma bardzo mało do powiedzenia. Nie wiem, jak tam wygląda sprawa podziału udziałów w klubie, ale tylko takie wytłumaczenie mi przychodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hidalgoo napisał:

swoją drogą szanowałbym właściciela, który po takim meczu powiedziałby do kamer "Proszę się nie martwić, jutro go wypierdolimy" :D 

No to też by było nieprofesjonalne. Nie sądziłem, że pochwalę kiedyś Bońka za profesjonalizm, ale on zachował klasę przy zwolnieniu Nawałki. Nie pamiętam dokładnie jak to brzmiało, ale poszedł komunikat w stylu "pogadamy, zobaczymy". Ani nie zwolnił najpierw w mediach, ani nie ściemniał, że Nawałka zostanie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Man_iac napisał:

No to też by było nieprofesjonalne. Nie sądziłem, że pochwalę kiedyś Bońka za profesjonalizm, ale on zachował klasę przy zwolnieniu Nawałki. Nie pamiętam dokładnie jak to brzmiało, ale poszedł komunikat w stylu "pogadamy, zobaczymy". Ani nie zwolnił najpierw w mediach, ani nie ściemniał, że Nawałka zostanie.

no byłoby, owszem. A co do Bońka, to od kilku lat jestem w szoku jak skutecznie potrafi maskować, że jest tylko prostym chamem.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Nie pamiętam dokładnie jak to brzmiało, ale poszedł komunikat w stylu "pogadamy, zobaczymy". Ani nie zwolnił najpierw w mediach, ani nie ściemniał, że Nawałka zostanie.

 

No, i później na konferencji palnął, że po MŚ złożyli mu propozycję przedłużenie umowy, ale w sumie dobrze/cieszy się, że Adam jej nie przyjął :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, T-m napisał:

 

Jak będzie trzeba wygrać, to silnia będzie niezbędna!

 

niezbędne to będzie morze wódki, tylko to jest pewne

 

2 godziny temu, lad napisał:

Odpaliłem turbocole ™️ @smętek i  od razu nostalgia, bo posiedziałbym z kumplami z forumka przy grillu. Ehhhhh...

 

a koleszko licencje masz? nie wydaje mi się :P wpłacaj hajsy na forumka !

 

2 godziny temu, me_who napisał:

Już tylko 51 tygodni :]

co raz poważniej myślę o zlocie zimowym

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...