Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ajerkoniak napisał:

To tylko zakładając, że komuś się nudzi sztuka ;)

No ja nie słucham np. codziennie tej samej płyty. Zdarza się, ale np. przez kilka dni, potem jednak mam ochotę posłuchać innej. A tatuażu nie zmienia się jednym kliknięciem. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mauro napisał:

Z dziarami jest dla mnie ten problem, że jak z każdą modą za jakieś 10 lat przeminie, a potem będzie synonimem obciachu.

No to między innymi miałem na myśli. Jakiś osobisty wzór, który tylko dla Ciebie coś znaczy co prawda nigdy nie będzie modny, ale też nigdy nie będzie obciachowy. A inne mogą za kilka lat podzielić los "sajgonek" i oklepanych maksym. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Man_iac napisał:

Faktycznie te biomechaniczne mogą wyglądać efektownie, ale sama efektowność się szybko znudzi. Tatuaż jednak powinien coś symbolizować, a tutaj nie jestem w stanie do tego przypiąć jakiegoś znaczenia. 

 

Równie dobrze może Ci się znudzić Twoja ręka, noga, czy inna częśc ciała, bo ja np nie pamiętam że mam tatuaż bo jest to coś do czego sie przyzwyczaiłem i tak ma chyba każdy. To strasznie głupi argument. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Mauro napisał:

Z dziarami jest dla mnie ten problem, że jak z każdą modą za jakieś 10 lat przeminie, a potem będzie synonimem obciachu.

 

No dziary są "modą" od ładnych paru, jak nie parunastu tysięcy lat, więc te 10 lat więcej może nie zaszkodzić ;)

Btw takie tribale czy słowa w azjatyckich językach nie są obciachowe bo są takimi tatuażami. Są obciachowe bo mało kto rozumiem za czym idą tribale czy słowa w azjatyckich językach. Tribale dalej się robi i dobrze zrobione są zajebiste, ale ludzi którzy je robią i dobrze rozumieją kontekst jest w Polsce bardzo mało, może paręnaście osób, ja znam dwie.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Brudinho napisał:

 

Równie dobrze może Ci się znudzić Twoja ręka, noga, czy inna częśc ciała, bo ja np nie pamiętam że mam tatuaż bo jest to coś do czego sie przyzwyczaiłem i tak ma chyba każdy. To strasznie głupi argument. 

A nie musisz tego jakoś pielęgnować, żeby nie straciło koloru, czy coś?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Misiek napisał:

A nie musisz tego jakoś pielęgnować, żeby nie straciło koloru, czy coś?

 

Często muszę kupować nowe paczki laysów..... Stąd przytyłem ;)

A poważnie to ja akurat mam czarny więc nie ma z tym za dużego problemu, kolorowe raczej trzeba poprawiać, podobno szczególnie żółty potrafi szybko blaknąć ale niestety ile w tym prawdy nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Misiek napisał:

A nie musisz tego jakoś pielęgnować, żeby nie straciło koloru, czy coś?

 

Kiedyś tak było bo technika i materiały były chujowe. Od ładnych paru, parunastu lat jak się dba o skórę jak każdy człowiek powinien to nie ma potrzeby właściwie nigdy poprawić. Jedynie np używać filtra 5 wyższego niż na resztę ciała i jest git.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Prowadzę niesamowitą wymianę maili z babką na allegro. Kupiłem 10 ślimaków, małych ampularii. Niestety nie wpadłem na to, żeby przed zakupem sprawdzić jaki jest limit ślimaków w paczce, bo do tej pory każdy wysyłał wszystko w jednym. Niestety tym razem babka ustawiła wysyłkę w opcji "jeden ślimak = jedna paczka", co sprawiło, że ślimaki kosztowały 20 zł, a wysyłka od 86 do ~170 :D

 

Oczywiście babka przyznała, że to jej błąd, ale nie to jest najfajniejsze. Miała sprawdzić czy może to jeszcze skorygować, a jeśli nie to po prostu podać numer konta, żebym jej wysłał kasę. Zakupu dokonałem 21 lipca. 23 lipca kontakt się urwał, 28 przyznała, że nie zauważyła maila i że niestety nie może tego poprawić i w sumie znowu przerwa po moim pytaniu o numer konta xd

 

Wiem, cool story bro ;)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...