Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reaper napisał:

Ja zawsze podejrzanych raportuje, ale odkąd mam prime'a to nie wyskakują mi już żadne powiadomienia, że kogoś zbanowali, więc chyba na czytso jednak grają ludzie :-k

Masz dobry Trust Factor pewnie to grasz mało z cheaterami, ja co 2 mecz jestem posądzany o cheaty, więc u mnie z TF słabo. :P No i najwięcej cheaterów na silverach a potem orzełek w górę.  

48 minut temu, stefan1984 napisał:

A bany w ceesie to tylko na podstawie głosowania na "sesjach nadzoru" są, czy wykorzystują jakieś inne narzedzia, typu logi, komendy w konsoli itp? Tak pytam, bo nawet mi się zdarzy zaliczyć czasem jakiegoś spektakularnego killa, czy np. trzy heady z rzędu i nie chciał bym za to bana dostać albo zostać skazanym na grę z samymi oszustami : )

jest system VAC, który skanuje kompa i wykrywa czy nie ma jakiegoś podejrzanego oprogramowania, jest inteligentny Vacnet, który póki co uczy się zachowań graczy i będzie kiedyś w stanie wyłapać cheaty na podstawie podejrzanych zachowań i pewnych mechanizmów w grze, które występują tylko u cheaterów. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, schizzm napisał:

Kora :( , może ostatnie lata trochę się rozmienila na drobne, ale lata 80 to top światowy, moja ulubiona artystka muzyczna w Polsce ;(

 

To dajmy pierwszy polskojęzyczny teledysk w mtv i popis kory, genialna piosenka

 

 

 

 

Napisałeś to spod prysznica?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...