Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kąpałem syna ok. 19, czyli na zlocie była już 20 i tak sobie myślałem w jakim stanie byłbym gdybym tam był, a w jakiej sytuacji teraz jestem kompletnie trzeźwiutki (no, dwa kieliszki wina do obiadu były) śpiewając "szczotka, pasta, kubek, ciepła woda" :kekeke: i sam nie wiedziałem czy się powinienem cieszyć z tej zmiany czy nie :kekeke: 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Reaper napisał:

Wczoraj kąpałem syna ok. 19, czyli na zlocie była już 20 i tak sobie myślałem w jakim stanie byłbym gdybym tam był, a w jakiej sytuacji teraz jestem kompletnie trzeźwiutki (no, dwa kieliszki wina do obiadu były) śpiewając "szczotka, pasta, kubek, ciepła woda" :kekeke: i sam nie wiedziałem czy się powinienem cieszyć z tej zmiany czy nie :kekeke: 

 

Jest całkiem możliwe, że na zlocie też byś śpiewał „Szczotka, pasta” ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kamtek napisał:

kawae.jpg

Wyguglowałem to Euro Cafe i dodałem do listy życzeń, bo cenowo faktycznie wyglądają sporo lepiej niż, to co na szybko znalazłem do porównania w necie. Aczkolwiek dziwi mnie trochę, że kuriera inpostu mają za 10 zł, a paczkomat za 15 :-k

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, dziki_ryj_ napisał:

Hibernian wczoraj fajny mecz , chyba masz czego żałować:)

No właśnie wiem :( Mam nadzieję, że awansują dalej, to na kolejnym meczu na 100% będę. Ale za tydzień zaczyna się szkocka liga, to chyba wybiorę się na inaugurację :-k 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysfiol napisał:

Oby nie awansowali bliżej xD

Kurde, faktycznie popełniłem foi gras :/ Jest to fakt autentyczny, będę musiał zapamiętać. Szkoda że nie mogę się cofnąć wstecz i tego poprawić :/ 

 

A tak w ogóle to cytowałem Guardiolę :P https://www.meczyki.pl/newsy/guardiola-by-awansowac-dalej-musimy-byc-perfekcyjni/77486-n

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Man_iac napisał:

Awansowanie bliżej i awansowanie dalej to dwie różne sprawy. Otóż jeżeli drugi mecz rozgrywany jest na wyjeździe, to wtedy awansuje się dalej. Ale jak decydujący mecz jest rozgrywany na własnym stadionie, to wtedy awansuje się bliżej. 

ok

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...