Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd przyjechałem do Edynburga prześladował mnie pewien zapach. A okazuje się, że chyba mam dość mocno wyczulony zmysł węchu, bo nikt inny na tego nie zwraca tak bardzo uwagi jak ja. Co ciekawe ten zapach najbardziej przypomina mi zapach marihuany, więc w ogóle w pierwszych dniach to myślałem, że wszyscy wokół mnie jarają zioło :D W końcu zrobiłem research w internecie i w końcu wiem! Cały Edynburg pachnie chmielem z lokalnych destylarni ;) Czy tylko mi zapach chmielu kojarzy się z zielskiem? :-k @Gabe, @Vami

 

Jak teraz o tym myślę, to podobny zapach jest właśnie jak poleje się piwkiem grilla :-k Uwielbiam go na grillu <3 Ale tutaj trochę mi już działa na nerwy ;) Ale da się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, schizzm said:

A propos ankiety, właśnie wyobrazilem sobie sytuację, że dotarłem w końcu do miejsca zlotu, a tam zdazyli nas już wyjebac :keke:

 

Brałbym zakłady po kursie 7:1 na takie coś :) Jednak mało prawdopodobne, żeby wyjebali całą ekipę w pierwszych godzinach ciszy nocnej pierwszego dnia :D 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, schizzm napisał:

A propos ankiety, właśnie wyobrazilem sobie sytuację, że dotarłem w końcu do miejsca zlotu, a tam zdazyli nas już wyjebac :keke:

 

Patrząc po pierwszym rekonesansie to istnieje takie ryzyko :D

 

Odnośnik do komentarza

No dobra, zdjęcie pogladowe. Przerwa na fajkę :D. Najlepsze miejsce, co nie? Na szczęście jeden ziomek obok mnie wysiadł i teraz będziemy siedzieć w trzech na koncu, będzie czym oddychać.

W ogóle połowa busika to sebiksy i właśnie postanowili w podróż zaopatrzyć się w Hot dogi. Ratunku ;)a715c493e71ac0cba981c689fc338dc4.jpg

 

Ludzie na zlocie, oby to nie poszło na marne ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

No dobra, zdjęcie pogladowe. Przerwa na fajkę :D. Najlepsze miejsce, co nie? Na szczęście jeden ziomek obok mnie wysiadł i teraz będziemy siedzieć w trzech na koncu, będzie czym oddychać.

W ogóle połowa busika to sebiksy i właśnie postanowili w podróż zaopatrzyć się w Hot dogi. Ratunku ;)a715c493e71ac0cba981c689fc338dc4.jpg

 

Ludzie na zlocie, oby to nie poszło na marne ;)

W busach to jedyne miejsce, po którym nie mam odcisków na kolanach :kekeke:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...