Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Gabe napisał:

 

Coś w tym stylu - od głębokiego ukłonu. Geneza staropolska, szlachecka - stąd konserwatywne środowiska (wojsko, harcerze) go używają.

 

A nie chodzi raczej o to, że rycerstwo unosiło przyłbicę a następnie szlachta kapelusz? Coś takie mi się kojarzy.

 

Harcerze to raczej czuwaj.

Odnośnik do komentarza

Do mojej mamy przyszło dziś zaproszenie z poradni stomatologicznej NFZ na wymianę protezy. Co ciekawe, nie zaadresowane na nazwisko mojej mamy (zresztą ona nawet nie ma protezy), tylko na Stanisław Makos. Moje pierwsze skojarzenie - moja babcia była Stanisława, z domu Makos, ale ona zmarła w 1991 :-k Ale nie -  okazuje się, że mój pradziadek (a jej tata) nazywał się Stanisław Makos, tyle że on nie żyje jeszcze dłużej, bo od 1966 (o ile mnie pamięć nie zawodzi, bo widziałem to tylko na pomniku), a o ile by nie zmarł w tak młodym wieku, to by miał teraz ze 120 lat.

 

I to jemu NFZ chce najwyraźniej ufundować nową protezę :D 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dudek napisał:

To teraz pytanie z innej beczki. Jakie polecacie kawy? Kupiłem sobie drip, mam jakiś tam młynek Bosha i bawię się mega amatorsko w mielenie kaw ziarnistych, ale na razie to zamawiałem głównie z MK Cafe :keke: A może znacie jakieś nieprzesadnie drogie, ale dobre w smaku kawy ziarniste?

 

Biorę od państwa po 300 plusów i czekam na propozycje ;)

 

Szanuje. Coffeheaven, coffeedesk, coffeeproficency to najlepsze wybory :)

6 minut temu, Fenomen napisał:

spoko, ja tez nie

i wcale nie czuje sie gorszy z tego powodu

 

Ty nie znasz czegoś zabawnego? Niemożliwe :keke:

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, kuab napisał:

Zabawne, ze Reaper tak sie pultal bo ktos tam nie znal Metalliki czy innego dziadrocka, a znajomosc internetu u niego jakby go mial od wczoraj :kekeke: 

Aż spojrzałem z ciekawości ile razy ten gwiazdor był wspominany na tym forum ;) http://forumcm.net/index.php?/search/&q=klocuch&search_and_or=or&sortby=relevancy

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...