Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Dudek napisał:
Cytat

Mój Football Manager jest jednym z zaledwie dziewięciu oficjalnych partnerów TCM Logos na świecie i tę współpracę cenię sobie niezwykle wysoko. Szef TCM Logos, Julien Le Brun, znany też jako Kinmar, to człowiek wyjątkowy. Jest niezwykle taktowny, traktujący mnie osobiście oraz portal Mój Football Manager z szacunkiem, a także respektujący wszystkie punkty umowy partnerskiej, którą zawarliśmy. Aż chciałoby się zapytać, dlaczego łatwiej i przyjemniej współpracuje się z ludźmi zza granicy niż z rodakami?... Może dlatego, że nie są przepełnieni zawiścią, zazdrością i cechuje ich pozytywne nastawienie do życia? A także realizują bezwzględnie i na czas wszystkie zobowiązania oraz są niezwykle rzetelni. Sami wykonując tytaniczną pracę, rozumieją i doceniają też pracę innych. Jesteśmy dumni, że Kinmar stanowi część update teamu'u Mój Football Manager:

Takie opisu dodatku jeszcze nie widziałem :D

 

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego mój football manager kropka pl przemęcza, prezes Le Brun Julien, naszego mój football manager kropka pl. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Dudek napisał:
Cytat

Mój Football Manager jest jednym z zaledwie dziewięciu oficjalnych partnerów TCM Logos na świecie i tę współpracę cenię sobie niezwykle wysoko. Szef TCM Logos, Julien Le Brun, znany też jako Kinmar, to człowiek wyjątkowy. Jest niezwykle taktowny, traktujący mnie osobiście oraz portal Mój Football Manager z szacunkiem, a także respektujący wszystkie punkty umowy partnerskiej, którą zawarliśmy. Aż chciałoby się zapytać, dlaczego łatwiej i przyjemniej współpracuje się z ludźmi zza granicy niż z rodakami?... Może dlatego, że nie są przepełnieni zawiścią, zazdrością i cechuje ich pozytywne nastawienie do życia? A także realizują bezwzględnie i na czas wszystkie zobowiązania oraz są niezwykle rzetelni. Sami wykonując tytaniczną pracę, rozumieją i doceniają też pracę innych. Jesteśmy dumni, że Kinmar stanowi część update teamu'u Mój Football Manager:

Takiego opisu dodatku jeszcze nie widziałem :D

 

Może dlatego, że nie rozumieją po polsku? ;) 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Dudek napisał:

ohui

Takiego opisu dodatku jeszcze nie widziałem :D

Właśnie chciałem to zacytować, aż mi się odechciało pobierać :D Takiego kosmity to ja w internecie nie widziałem, przebija wszystkich Wymiataczy, Darów i innych ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dudek napisał:

 

Cytat

Mój Football Manager jest jednym z zaledwie dziewięciu oficjalnych partnerów TCM Logos na świecie i tę współpracę cenię sobie niezwykle wysoko. Szef TCM Logos, Julien Le Brun, znany też jako Kinmar, to człowiek wyjątkowy. Jest niezwykle taktowny, traktujący mnie osobiście oraz portal Mój Football Manager z szacunkiem, a także respektujący wszystkie punkty umowy partnerskiej, którą zawarliśmy. Aż chciałoby się zapytać, dlaczego łatwiej i przyjemniej współpracuje się z ludźmi zza granicy niż z rodakami?... Może dlatego, że nie są przepełnieni zawiścią, zazdrością i cechuje ich pozytywne nastawienie do życia? A także realizują bezwzględnie i na czas wszystkie zobowiązania oraz są niezwykle rzetelni. Sami wykonując tytaniczną pracę, rozumieją i doceniają też pracę innych. Jesteśmy dumni, że Kinmar stanowi część update teamu'u Mój Football Manager:

Takiego opisu dodatku jeszcze nie widziałem :D

Ale za tę niesamowitą hybrydę językową "teamu'u" szanuję mocno. Myślałbym godzinami i nie wpadłbym na coś takiego.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

A ja się zastanawiam, gdzie popełniłem błąd i co ze mną jest nie tak, że za dwa dni lecę przez pół Europy, żeby spotkać ludzi z internetow ;)

 

Moja matka co roku zadaje pytanie "A Ty w tym roku jedziesz na ten zlot gejów" :kekeke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, schizzm napisał:

A ja się zastanawiam, gdzie popełniłem błąd i co ze mną jest nie tak, że za dwa dni lecę przez pół Europy, żeby spotkać ludzi z internetow ;)

 

O, ja tak miałem tylko na mniejszą skalę - w sensie pół Polski ;)

Co roku mnie teść pyta o ten zlot (bo jego imieniny zazwyczaj wypadają w tym terminie i przekłada;) ) i nie może zrozumieć.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...