Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chelsea - Barcelona 2:1. Było już pięknie, bo w 77 minucie prowadziliśmy 2:0, niestety gol kontaktowy dla Barcelony powoduje, że sprawa awnsu jest otwarta. Mecz w ulewie, twardy, dwie kontuzje u mnie, u nich jedna. Tym razem bramkarz przeciętnie, bo na 6,9. Zawiódł najlepszy obrońca :/ Walczymy dalej.

Odnośnik do komentarza

Tak żeście gadali o tej budowlance, że naszło mnie by się sprawdzić. Na studiach musiałem robić wizualizacje do projektów, takie proste z bryłami jako budynkami. Niestety nikt nas tego nie uczył więc wyglądało to słabo. Siadłem sobie i stwierdziłem, że spróbuję zrobić wizualizację domu jednorodzinnego, nigdy nic tak "zaawansowanego" nie robiłem.

Tutaj pierwowzór:

 

1zbdqtz.jpg

A to moja ostateczna wersja, jebnąłbym więcej zieleni itd. ale po prostu komputer już nie wyrabia. :/ 

2a65mz4.jpg

 

PS. Wszystko zrobione na oko, bo nie miałem dostępu do rysunków technicznych. :p 

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Counter napisał:

Tak żeście gadali o tej budowlance, że naszło mnie by się sprawdzić. Na studiach musiałem robić wizualizacje do projektów, takie proste z bryłami jako budynkami. Niestety nikt nas tego nie uczył więc wyglądało to słabo. Siadłem sobie i stwierdziłem, że spróbuję zrobić wizualizację domu jednorodzinnego, nigdy nic tak "zaawansowanego" nie robiłem.

Tutaj pierwowzór:

  Ukryj zawartość

1zbdqtz.jpg

A to moja ostateczna wersja, jebnąłbym więcej zieleni itd. ale po prostu komputer już nie wyrabia. :/ 

2a65mz4.jpg

 

PS. Wszystko zrobione na oko, bo nie miałem dostępu do rysunków technicznych. :p 

chyba zbyt stromy dach

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...