Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, SZk napisał:

Temat z wezem to dowod na upadek obyczajow w MT - za starych czasow taki temat nie powisialby kwadrans...  :profesor::hura:

Temat w Hydeparku, więc tak se pozwolę zapytać - czego się Pan przypierdalasz? :D 

34 minuty temu, Vami napisał:

O Mroziński. Tak mu było.

Ja tam lubiłem jego opowieści, bawiły mnie do łez. Ale niestety, jak tylko coś się staje popularne, to pojawiają się tacy anty-mainstreamowcy, którzy muszą zacząć na to pluć :roll: Chociaż wydaje mi się, że to jest case Ricka&Morty'ego, że nie jest to hejt na samą "sztukę", ale bardziej na jej fanów.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hidalgoo napisał:

co ta bułka taka biedna?

 

Tak jak pisałem - jestem debilem. Zapomniałem, że drożdże pracują póki mają ku temu warunki (codziennie wypiekam coś więc brawo ja) i je zostawiłem na trochę dłużej, ale pod folią. Rosła więc w poziomie i wyszło jak wyszło. Nowych mi się nie chciało robić ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

@Reaper jasne, fanbase zawsze najgorzej.

 

O nie, Bader... Ten to już w ogóle jest komiczny. Najpiękniej się zbłaźnił malując się na czarno i szukając rasistów xD Na koniec opowieści brakowało mi, żeby jakiś prawdziwy Murzyn dał mu plombę na ryj za to :D

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Moje rozczarowanie Rickiem i Mortym wzięło się z forum. Tego forum. 

 

Nie uważam, żeby to był zły serial, ale tymi opiniami w Maryni tak zwiększyliście moje oczekiwania, że liczyłem na coś naprawdę najlepszego, a do tego poziomu to serialowi daleko. Zwłaszcza, że w tym samym czasie do oglądania był Bojack, który jednak był dużo lepszy. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kuab napisał:

Kluczowa roznica miedzy Mrozinskim a polskimi reporterami jest taka, ze Mrozinski pisal to dla beki i bylo jasne, ze zmyslal. A Szczygiel, Bader, Kapuscinski i reszta podchodza pod literature "faktu", wiec sa zwyklymi oszustami, kiedy zmyslaja.

 

Od Kapuścińskiego wara on zajebiście zmyślał :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Man_iac napisał:

Moje rozczarowanie Rickiem i Mortym wzięło się z forum. Tego forum. 

 

Nie uważam, żeby to był zły serial, ale tymi opiniami w Maryni tak zwiększyliście moje oczekiwania, że liczyłem na coś naprawdę najlepszego, a do tego poziomu to serialowi daleko. Zwłaszcza, że w tym samym czasie do oglądania był Bojack, który jednak był dużo lepszy. 

 

Najlepszy odcinek Bojacka to 4 odcinek 3 sezonu :rotfl: 

Odnośnik do komentarza

Według radiologów z mojego szpitala nie wydaje im sie, że to nowotwór, dlatego kontrolny rezonans za trzy miechy. Dostanę też skierowanie na oddział urologii onkologicznej, ale nie wiem po co jutro się dowiem ;)

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

Good jmk! Zdrowia!

Jak to jest, że taki japoński gitarzysta sobie zaprasza pół Whitesnake i wokalistę Rainbow na płytę, jak gdyby nigdy nic? A w Polsce jak w lesie i ludzie podniecają się Roguckim dogranym zdalnie do Within Temptation...

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, kuab napisał:

Kluczowa roznica miedzy Mrozinskim a polskimi reporterami jest taka, ze Mrozinski pisal to dla beki i bylo jasne, ze zmyslal. A Szczygiel, Bader, Kapuscinski i reszta podchodza pod literature "faktu", wiec sa zwyklymi oszustami, kiedy zmyslaja.

No to są literatura faktu czy podchodza? Jak to drugie to chyba nie do końca można nazwac ich oszustami.

 

Kapuścińskiego zawsze traktowałem przede wszystkim jaki znakomitego literata, a jeśli dokładal od siebie, kurde, żeby wszyscy umieli to robić w takim stylu :)

 

Szczygła czytałem tylko Gottland. O ile dobór tematów mi się podobał, to jednak mam wrażenie że za dużo dał od siebie i tutaj to mnie razilo. No i nie mogłem wyprzec z głowy jego głosu, który mi się nasuwal w trakcie lektury ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Vami napisał:

Historii o hemoroidach, chorobach, itd? Może w Barcelonie jest inaczej. Jedynym ratunkiem przed wszechobecnym Polskim Dołem (R) jest heavy metal na maksa w słuchawkach.

 

A komunikacja miejska byłaby wygodna i zajebista gdyby w każdym pojeździe była włączona i rozkręcona mocno klimatyzacja. Niestety, dopóki tak nie będzie, samochód wygra zawsze, nawet kosztem stania w korkach.

A najlepiej jest wtedy, gdy nawet aktywiści przyznają, że komunikacja miejska to chujnia – 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...