Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

W marcu dostał dokumentację, w czerwcu babka się obudziła w urzędzie, że ma temat na półce i sraka. Tyle w temacie.

10 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

z tego co pisał był problem z terminami, kontaktem z Tobą to też nieprawda?

kim ty jesteś w ogóle? :)

Wysłanie przesyłki

2018-03-22 16:06

Awizo - przesyłka do odbioru w placówce 2018-03-23 16:55 FUP Szczecin 43

Jmk jak będziesz to czekam na pw. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
46 minut temu, Meler napisał:

Jakie kurwa PW, chcemy igrzysk.

 

Tu jakieś skany z marca, jak draka była chyba w czerwcu :) To na co wtedy czekał ?

Na poprawki które dostałem na ostatnią chwilę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Kurwa, teraz? Jak zjadłem poprzednia porcje? :/

 

Cho zostały mi paluszki ;)

25 minut temu, z0nk napisał:

wielkie deszcze i niewielkie trzesienie ziemi sprawily ze nie mam dojazdu do kyoto o.O trafilem za to w mńejszej miejscowosci na jakis festiwal tanca, wiec chyba nie mam co narzekac :D

 

Podróż alternatywna :P

Odnośnik do komentarza

No hej, odpisałem na PW.

 

Ok to wyjaśnię:

 

1. Nie chciałem na początku nikomu mówić, bo chciałem, aby to była tajemnica, dopóki nie będę miał konkretów, proszę:

 

 

2. Napisałem o 'rysujemy projekt', znaczy byłem po rozmowie z Tobą:

 

3. Po mailach widać daty, data koncepcji budynku mieszkalnego. PAŹDZIERNIK, gotowy - STYCZEŃ, dotarło do mnie: 23 marca.  To pokazuje ile czasu to trwało. Nie udowodnię, że umawialiśmy się, że w styczniu złożę pozwolenie, bo to było przez tel... Myślałem, że wystarczająco czasu. Miałem to zaplanowane...

OPSOME8.png

 

4. Miałem w styczniu złożyć, bo babka w urzędzie ma 65 dni na rozpatrzenie pozwolenia. 1 kwietnia brałem ślub i po ślubie chciałem ruszyć z staraniem się o kredyt, bo miałem mieć już pozwolenie... a dostałem pierwszą wersję projektu 23 marca, co sam pokazałeś.

 

5. Uwag do projektu było dwanaście. Stąd dostałem pismo o tym, aby w TRZY TYGODNIE poprawić i złożyć.

 

6. Trzy tygodnie mijały w piątek, wysłałeś mi projekty w czwartek po 16, odebrałem je osobiście z siedziby poczty w poniedziałek po południu. I uwaga- dalej nie są kompletne!

 

7. Pisałem tu o problemach moich z tym pozwoleniem na budowę, byłem mega sfrustrowany, ale nie chciałem pisać o Tobie. Tutaj mam dowód, bo rozmawiałem na PW o tym z @lad i na żywo z @Vami. W końcu wieści o moim podejrzeniu kolejnej choroby + to, że dalej byłem w czarnej dupie z tym pozwoleniem spowodowało, że wylałem i tu swoją frustrację. Tak samo do Ciebie z prośbą, abyś wysłał mi pliki dwg doc i przeniesienie praw autorskich, aż mi wstyd pisać w jaki sposób to 'wymusiłem'.

 

8. Jak widać - pozwolenia dalej nie mam, bo teraz dopiero geodeta robi JEDNAK koniecznie odwierty i dokumentację + architekci robią poprawki do tego co chcieli w starostwie i znowu muszę czekać na to 2 tygodnie,  bo jest sezon urlopowy, ale przynajmniej na miejscu są i odbierają telefony...  Chyba nie muszę pisać, że domy najlepiej budować latem do jesieni... tym bardziej, że dalej nie wiem jak się potoczą moje losy zdrowotne. O tym też zresztą tu pisałem...

 

Mam pretensję o: brak kontaktu, zawalenie terminów, bardzo niekompletny projekt.

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Co mowiłeś mi przez telefon?  To był ten problem z kontaktem telefonicznym? :) robią nowe mapy bo te które sam zlecales koledze chyba z tego co pamiętam, są złe? Czy jak? I o to masz pretensje rozumiem do mnie? Spanikowales bo Cię pewne kwestie przerosły. Nie pieprz głupot, bo sam dobrze wiesz jak byłeś potraktowany u nas w biurze. 

27 minut temu, Pulek napisał:

no i to brzmi sensownie, czekamy na odbitkę MM

Robie co mogę, coli Panu dolać? :)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Rozumiem, że jak kobieta z urzędu chce czegoś bezpodstawnie, nie masz odwagi wejść z nią w dyskusję? Skoro to bylo tak oczywiste to robienie badań geologicznych było wymienione w tym piśmie? Makk ostatnio się wypowiadales. Czy u Ciebie był potrzebny geolog do zrobienia projektu? 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, MitnickMike napisał:

Co mowiłeś mi przez telefon?  To był ten problem z kontaktem telefonicznym? :) robią nowe mapy bo te które sam zlecales koledze chyba z tego co pamiętam, są złe? Czy jak? I o to masz pretensje rozumiem do mnie? Spanikowales bo Cię pewne kwestie przerosły. Nie pieprz głupot, bo sam dobrze wiesz jak byłeś potraktowany u nas w biurze. 

Robie co mogę, coli Panu dolać? :)

 

O tym, że chcę projekt złożyć w styczniu. No nawet nie kpij, że odbierałeś, oddzwaniałeś :D Dzwoniłem na dwa numery.

Mapy? Nie robią map, robią 6 z 12 punktów, które były wymienione w postanowieniu.

 

 

11 minut temu, MitnickMike napisał:

Rozumiem, że jak kobieta z urzędu chce czegoś bezpodstawnie, nie masz odwagi wejść z nią w dyskusję? Skoro to bylo tak oczywiste to robienie badań geologicznych było wymienione w tym piśmie? Makk ostatnio się wypowiadales. Czy u Ciebie był potrzebny geolog do zrobienia projektu? 

 

W dyskusje z urzędowym pismem? No spoko, punkt 8 tego postanowienia, tak, znajduje się tam.

 

Zgodnie z art. 34 ust 3 pkt4 Prawa budowlanego, z uwzględnieniem przepisów Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie ustalania geotechnicznych warunków postawiania obiektów budowlanych tj. DZ U z 2012 r poz 463 uzupełnić projekt budowlany o geotechniczne warunki posadowienia projektowanego obiektu.

 

 

Nawet nie chodzi o to jakie poprawki trzeba robić. Chodzi o to, że mamy lipiec 2018, a ja nie mam pozwolenia na budowę i to nie z mojej winy. To jest problem.  Może i mnie to przerosło, ale wystarczyło trochę więcej dobrej woli, kontaktu i pomocy co i jak jeszcze mam sam ogarniać, czego nie zrobisz. Albo od razu powiedzieć: nie robię, nie zdążę itp.

Dla mnie nie ma już tematu, dostałem wreszcie od Ciebie pliki i zgodę, więc mogę działać dalej. Żal mi został, ale nie mam ochoty i zdrowia wracać do tego dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Nie no,  moja. Przecież dobrze wiemy że w urzędach mamy wyspecjalizowanych fachowców w każdej dziedzinie. Makk czy u Ciebie był ten geolog potrzebny? :)

Otwórz stronę 43 projektu, z tego co pamiętam. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...