Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Meler napisał:

No z twoich wypowiedzi niestety wynika coś zupełnie innego. To że się pozujesz na mizogina i nienawidzącego siebie stuleję nie oznacza, że się tak zachowujesz. A zachowujesz się jednoznacznie narcystycznie :) JESTEM CHORYM ZBOCZEŃCEM, PRAWDZIWYM ALTERNATYWNYM POPIERDOLEŃCEM, dziw że nie zabijam xD

https://www.blasty.pl/m/27985/czuje-sie-coraz-bardziej-wyprany-z-emocji

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, schizzm napisał:

Czytam reportaż "koronkowa robota" Cezarego Łazarewicza o sławnym zabójstwie 17-letniej dziewczynki pod Lwowem w 1931 roku, którego niby miała dokonać jej macocha Gorgoniowa. 

No i tam jest wątek córki oskarżonej, która urodziła się w więzieniu i która zaraz po wojnie trafiła do szkoły przyuczenia zawodowego we Włókniarzu w Częstochowie (gdzie piętno matki za nią podążało). Muszę zbadać sprawę, bo moja babcia była w tej szkole chyba w tym samym czasie :)

 

A reportaż polecam, fascynująca sprawa i świetnie się czyta :)

Nie czytałem reportażu ale Sprawa Gorgoniowej z Wilhelmim, to jeden z lepszych filmów jakie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Parkował ktoś kiedyś na parkingu strzeżonym koło Stadionu Śląskiego i może coś polecić? Bo na google maps widzę jakieś 2 blisko i się zastanawiam czy to takie ogólnodostępne i sobie w poniedziałek zaparkuję przy okazji koncertu G'n'R czy to takie dla mieszkańców, że abonament, itd. W ramach koncertu oferują za 40zł niestrzeżone na ticketmaster i to dość daleko, to w takiej cenie podejrzewam, że strzeżony znajdę :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...