Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie lato rozpoczęło się od spierdolonego projektu i pozwolenia na budowę, pogorszeniem zdrowia, wizją kolejnej choroby, leceniem w chuja poczty polskiej, zepsuciem lodówki i rur od kibla.

 

#BrudasMusisz mnie przegonić, będzie mi lepiej ;)

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, jmk napisał:

U mnie lato rozpoczęło się od spierdolonego projektu i pozwolenia na budowę, pogorszeniem zdrowia, wizją kolejnej choroby, leceniem w chuja poczty polskiej, zepsuciem lodówki i rur od kibla.

 

#BrudasMusisz mnie przegonić, będzie mi lepiej ;)

 

 

No to słuchaj kurwiu ;)

W kwietniu i maju skorzystałem 10 razy z lekarza rodzinnego, pierwszy raz od łohoho. Przedwczoraj się dowiedziałem, że nie byłem ubezpieczony, bo koleś od jednej umowy stwierdził, że nie wie czy coś robię więc chuj :D Czekam na rachunek. Dodatkowo w urzędzie pocztowym czeka 5 listów poleconych z Armenii.....

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

ja dziękuję pan reaper za grupę aliexpress, ponieważ jest kopalnią wyśmienitego kontentu

 

jakaś panna wrzuciła zapotrzebowanie na strój kąpielowy na duże cycuszki od razu zastrzegając w tak zwanym post scriptum że duży to jest G i żeby dziewczęta z C tu nie wyskakiwały, co - ze względu na aliexpressowy target, jak i typologie szanownie zgromadzonych na tejże grupie Pięknych Pań nie było najrozsądniejsze, zaczęły się igrzyska 

 

wszystko odbywa się według wzoru x+1, następna w kolejności w komentarzu napisała ooo, to ja się podczepię i może macie coś optymalnego dziewuchy wiecie więcej dla H??? 

 

lawina ruszyła, aktualnie jestem przy trzecim komentarzu i poszukiwana miseczka jest już na literę K, jestem ciekaw czy mistrzowie wejdą all in i zakończy się Zetką, czy może panie z mniejszym biustem wyjdą z kontruderzeniem

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Monti napisał:

ja dziękuję pan reaper za grupę aliexpress, ponieważ jest kopalnią wyśmienitego kontentu

 

jakaś panna wrzuciła zapotrzebowanie na strój kąpielowy na duże cycuszki od razu zastrzegając w tak zwanym post scriptum że duży to jest G i żeby dziewczęta z C tu nie wyskakiwały, co - ze względu na aliexpressowy target, jak i typologie szanownie zgromadzonych na tejże grupie Pięknych Pań nie było najrozsądniejsze, zaczęły się igrzyska 

 

wszystko odbywa się według wzoru x+1, następna w kolejności w komentarzu napisała ooo, to ja się podczepię i może macie coś optymalnego dziewuchy wiecie więcej dla H??? 

 

lawina ruszyła, aktualnie jestem przy trzecim komentarzu i poszukiwana miseczka jest już na literę K, jestem ciekaw czy mistrzowie wejdą all in i zakończy się Zetką, czy może panie z mniejszym biustem wyjdą z kontruderzeniem

to ty tam dziewczyny czy okazji szukasz?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...