Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To, jak Stanowski na twitterze dziś wykpił ludzi wierzących w to, że bukmacherzy regulują kursy jedynie w oparciu o to, ile osób stawia na konkretną drużynę, przypomniało mi dyskusję z pewnym użytkownikiem forum, który mi dokładnie to samo próbował wmówić przy okazji euro we Francji :keke:

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że 

 

1) nikt cie tego wtedy nie próbował wmówić, sam se to ubzdurałeś

2) podpieranie się "autorytetem" Stanowskiego prawie tak samo paradne jak chwalenie się Kluzik-Rostkowską 

 

xD

oraz

:kekeke:

a także :keke: 

 

 

Gostek dostał 9 msc ze złamaniem uda. Długo czekałem, wpuściłem go na 20 minut, 2 miesiące ze skręceniem kostki :D

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na lot obejrzałem sobie na Netflixie „Lost in translation” Sofii Coppoli. To mógł być film doskonały, mocne 10/10. Zresztą na poziomie budowania emocji, pokazywania tych wszystkich małych rzeczy, które towarzyszą zakochaniu, to jest chyba najlepszy film, jaki widziałem. Tym, co nie pozwala mi dać 10, jest ciągle pokazywanie japońskiej kultury od tej „szalonej” i „dziwnej” strony. Czasami to wychodzi nawet śmiesznie, ale miejscami ociera się o niezamierzony rasizm. Dlatego mocne 9/10 ode mnie, przepiękny film. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...