Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro MŚ w Rosji to nie mogą być normalne, nie?

 

https://sport.onet.pl/mundial-2018/reprezentacja-argentyny/ms-2018-wstrzas-w-reprezentacji-argentyny-selekcjoner-oskarzony-o-molestowanie/vp4eepp?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport_ms

 

 

Odnośnik do komentarza

NFZ Bogiem... kwalifikuje się z medycznego punktu widzenia na badanie PET, ale nie na refundację NFZ, bo jest tam słowo "podejrzenie", a oni tego nie refundują. Czyli, żeby zbadać czy faktycznie masz lekarz musi Ci wypisać na skierowaniu, że masz. Albo bulisz.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Brudinho napisał:

Dzień dobry, chciałem napisać że dzisiejszy dzień sponsoruje słówko chuj, ale jmk ma gorzej, więc napisze tylko chujek.

 

Kiedy masz gorzej nawet od Brudasa wiedz, że coś się dzieje ;)

 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Reaper napisał:

Eh, mam małą nadzieję, że może w biurze ktoś odpali mecz i uda się obejrzeć... bo niestety siedzę w robocie do końca meczu otwarcia :/ 

 

We wtorek na 100% przychodzę na 7, żeby na 16 już być w domu.

Ale jutro pierwszy mecz jest o 14 :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

 

Kiedy masz gorzej nawet od Brudasa wiedz, że coś się dzieje ;)

 

 

No bo czym są moje problemy ze zdrowiem w obliczu Twoich.

W ogóle jestem rozjebany, bo z robotą średnio, zarobioną kasą łatam budżet i wkurwia mnie, że nie mam spokojnej głowy, bo ciągle gonie za $ na kurwa poczcie czekają mandaty z Armenii (wiem, wiem monotematyczność) chuj wie jak rozwinie się sprawa którą prowadzi dla mnie @Gacek(dzięki). Dodatkowo wróciłem do mamusi, żeby to wszystko jakoś poukładać a teraz się okazuje, że siostra w ciąży, więc na 3 pokojach będę żył z mamą, chłopakiem siostry i siostrą. Mam jakiś kurwa zatarg z karmą tą dziwką chyba :keke:  Chciałbym przeżyć taki jeden spokojny tydzień gdzie kurde nic nie wyskakuje, ale musiałbym przestać być jebniętym Mirkiem albo zawinąć się w kokon, albo kurwa już nie wiem co :P

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...