Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, tio napisał:

Ale Ty z tym glimbaxem już chyba od tygodnia płuczesz/połykasz gardło? To raczej tylko łagodzisz objawy niż leczysz

Nope, pierwszy raz użyłem w poniedziałek po pracy i nawet nie wiem czy jutro jeszcze będę go używał.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Pulek napisał:

 

jak to @Gacek (zdaje się) napisał - idealny odmóżdżacz. może ktoś chce jakieś duo pyknąć?

Potwierdzam, gra jest super, codziennie pykam wieczorem partyjkę albo pięć pomimo tego, że totalna randomowość obrażeń mnie w trakcie rozgrywek solidnie wkurwia.

Odnośnik do komentarza

Ktoś zbiera jeszcze płyty CD? Bo pozbywam się całej kolekcji (rock, metal, elektronika, trochę popu), to mógłbym forumkowym ziomeczkom rzucić za niewielki grosik. Zaraz spiszę listę, to jak ktoś zainteresowany to dajcie znać.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Ktoś zbiera jeszcze płyty CD? Bo pozbywam się całej kolekcji (rock, metal, elektronika, trochę popu), to mógłbym forumkowym ziomeczkom rzucić za niewielki grosik. Zaraz spiszę listę, to jak ktoś zainteresowany to dajcie znać.

Poproszę o listę za grosika :D

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Reaper napisał:

Ktoś zbiera jeszcze płyty CD? Bo pozbywam się całej kolekcji (rock, metal, elektronika, trochę popu), to mógłbym forumkowym ziomeczkom rzucić za niewielki grosik. Zaraz spiszę listę, to jak ktoś zainteresowany to dajcie znać.

Proszę o listę na priv, jakbyś dodatkowo spisał wydawcę to w ogóle git :) 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...