Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Man_iac napisał:

To masz przejebane :kekeke: Konpletnie nie byłem świadomy, ze tak trafię :kekeke:

No dobra, żartowałem :) Mam dwa psy.

 

Nie biorą mnie takie rzeczy. Ale jestem zdania, iż "co się polepszy to się rozpieprzy". 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Makk napisał:

No dobra, żartowałem :) Mam dwa psy.

 

Nie biorą mnie takie rzeczy. Ale jestem zdania, iż "co się polepszy to się rozpieprzy". 

Oboże, nienawidzę takiego malkontenctwa :P To naturalne, że coś się dzieje dobrego, a coś złego w życiu, standard. U mnie przez ostatnie miesiące też wszystko dobrze się układało i ostatnio miałem trochę problemów rodzinnych, no ale taka kolej rzeczy i wcale nie ma się doszukiwać jakiejś pokuty za lepsze miesiące :> 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, me_who napisał:

No nie, najgorszy był Han. Ale nawet nie dlatego, że aktor zagrał jakoś koszmarnie, ale dlatego, że jako jedyny musiał się zmierzyć z kultową rolą i niespodzianka - nie dał rady. Lando Glover miał mało czasu na ekranie, więc mógł się podobać. Choć po tych zachwytach spodziewałem się wincy. A Pan Drewno musiał się zmierzyć z  postacią jednoznacznie kojarzoną z Harrisonem Fordem, no powodzenia.

Bawiąc się w Johna Olivera: #NOTMYSOLO.

 

Wut. Nie no, bez przesady. Ani drewno ani nic takiego. Był luźny, naiwny, próbujący być cwaniakiem, momentami zabawny. Dla mnie idealny początkujący Solo. Zwłaszcza, że momentami był uroczy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

56k

No to trochę straty jest. A czemu w ogóle brałeś używkę z salonu? Większa pewność, że to nie jakiś ulep? Zastanawiam się czy w salonach też nie lecą w chuja, bo mam koło siebie BMW i "na zakrystii" stoi tam zawsze pełno wszelkiej maści trupów :D 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...