Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, schizzm napisał:

Wiem, że przeżywam z tym, ale pójście na siłownię to była moja najlepsza decyzja w tym roku. Wkrecilem się mocno, codziennie nie mogę się doczekać 21:10 az pójdę tam się poruszać :)

 

 

Bo ruszanie się dobre jest.

Ja też od kiedy zacząłem codziennie biegać i chodzić na siłownie czuje się lepiej na zdrowiu. 

Odnośnik do komentarza

Nową zajawkę złapałem jeśli chodzi o gry - F1 2017, w końcu mogłem wykorzystać swoją 12 letnią kierownicę. :D Całkiem niedawno odbijałem się od wyścigów bo za monotonne to było dla mnie, ostatnio złapałem bakcyla i kręcę kółko za kółkiem. Dzisiaj przestawiłem się na manualną skrzynię biegów, średnio 2sek czasy lepsze na okrążeniu na 3 torach. Podoba mi się to wyłączenie myślenia i pełne skupienie na torze, jednak wkurwia mnie jeżdżenie z botami bo są nieprzewidywalne i często stłuczki. :/ Robię progres z dnia na dzień, ale dalej nie rozumiem jak ludzie w ligach potrafią o tyle (koło 3,4sek) lepsze czasy kręcić. Pamięta ktoś w ogóle forumową ligę w F1 2002 albo Mini Racing Online? :D 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, schizzm napisał:

Wiem, że przeżywam z tym, ale pójście na siłownię to była moja najlepsza decyzja w tym roku. Wkrecilem się mocno, codziennie nie mogę się doczekać 21:10 az pójdę tam się poruszać :)

Mam podobne odczucia. Od połowy stycznia zacząłem ćwiczyć i cholernie mi się to spodobało ;D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja jebie. Robienia pod górkę cd. tym razem ze zdrowiem, a raczej próba zawalczenia o nie. wyszedłem ze szpitala z wypisem ale nie od profesora prowadzacego, kazał mi przyjść pogadać w niedzielę (wyszedłem w piątek) na jego dyżur i ustalimy co dalej. Ustalił, żeby 7:czerwca czyli dziś przyjść do poradni oddać próbkę na badanie czy nie nawróciło a jutro o 20 do niego znowu na dyżur żeby nie siedzieć w poradni. Brzmiało za dobrze... Dziś panie nie przyjęły mojej próbki bo nie ma zlecenia w karcie, a ja nie mam żadnego papierka na potwierdzenie swojej wersji...

Odnośnik do komentarza

Dobry dzień wszystkim. 

 

W lutym zacząłem ledwo swoją karierę ( :keke: ) w Urzędzie Skarbowym, a już dziś wiem, że wespnę się wyżej ;) W sumie pół oficjalnie dziś się dowiedziałem, że zostanę urzędowym informatykiem. Ogromne pieniążki nadchodźcie :kekeke:

 

Budowa ruszyła do przodu lekko, robota nadchodzi nowa (i lepsza) to teraz pytanie- co się zjebie teraz?! :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Makk napisał:

Dobry dzień wszystkim. 

 

W lutym zacząłem ledwo swoją karierę ( :keke: ) w Urzędzie Skarbowym, a już dziś wiem, że wespnę się wyżej ;) W sumie pół oficjalnie dziś się dowiedziałem, że zostanę urzędowym informatykiem. Ogromne pieniążki nadchodźcie :kekeke:

 

Budowa ruszyła do przodu lekko, robota nadchodzi nowa (i lepsza) to teraz pytanie- co się zjebie teraz?! :/

 

Wypluj. Ja się ostatnio o to zdanie bardzo potknąłem...

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, schizzm napisał:

Wiem, że przeżywam z tym, ale pójście na siłownię to była moja najlepsza decyzja w tym roku. Wkrecilem się mocno, codziennie nie mogę się doczekać 21:10 az pójdę tam się poruszać :)

Czemu taka godzina? Nie możesz przyjść kiedy chcesz?

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...