Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Misiek napisał:

kurwa mać jaki ja jestem dzban to koniec... zarysowałem sobie auto... niby spoko, zdarza się, ale chcę to auto sprzedać na dniach i niekoniecznie chce mi się dokładać hajs na lakierowanie... ech...

Czasem lepiej nie lakierować. Przyjdzie janusz z miernikiem i powie "panie, bite" a tak widać, że to rysa i "opuścimy 100 zł i se pan sam zrobi" 

3 minuty temu, Brachu napisał:

AvE!!

 

Który Fallout najlepszy ??

 

 

2

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Meler napisał:

Czasem lepiej nie lakierować. Przyjdzie janusz z miernikiem i powie "panie, bite" a tak widać, że to rysa i "opuścimy 100 zł i se pan sam zrobi" 

W sumie może i racja, ale wkurza mnie, bo zrobiłem to w tak głupi sposób, że to jest koniec...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Pochwal się! Niech ze mnie zjdzie łapa gapy ?

 

Mamy parking podziemny i akurat parkuję koło filara i za szybko ściąłem przy wyjeździe (bo przecież kurwa mi się spieszy nie wiedzieć do czego :roll:) i sobie klamkę w tylnych drzwiach i tylne nadkole przerysowałem... Jeszcze, żebym tyłem jechał, czy jakiś trudny manewr, no ale kurwa jazda do przodu ;( 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Reaper napisał:

Ech, obejrzałbym sobie, ale w mieszkaniu neta nie mam... konta w banku też jeszcze nie, więc neta nawet jeszcze nie zamówiłem :/ 

Nikt Ci przynajmniej niezauważony nie prześle przelewu. Pewien znany polityk bał się tego najbardziej.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...