Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Fenomen napisał:

no i umowilem sie z autem na po weekendzie, wiec pewnie zaraz w poniedzialek podstawie

mam nadzieje, ze dam rade na nim zrobic jeszcze 150km teraz, bo potrzebuje auto w srode i w niedziele...

jaki masz silnik? diesel?

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Reaper napisał:

John Mayer do swojego wydawcy:

- Wiesz stary, mój młodszy brat chciałby rozkręcić swój biznes edycji wideo i powiedziałem mu, że może zrobić mi teledysk. Dajmy mu szansę, młody jest, niech się uczy fachu, na pewno nie przyniesie nam wstydu. :kekeke: 

 

Jeżeli nie będzie Grammy za ten teledysk, to nie będę ich więcej oglądał!

 

(jakbym kiedyś oglądał :keke: )

 

A historia teledysku wg samego Mayera:

 

I needed to make a video for New Light but nobody could agree on a budget. (MUSIC INDUSTRY amirite?) So I went to a place downtown and made this with a company that usually does birthday and Bar Mitzvah videos.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, lad napisał:

To nie ręczny :D nie ma jakiejś linki między pedałem a hamulcem? Bo było słychać takie jebniecie i pedał mogę teraz wcisnąć w podłogę bez reakcji ze strony hamulców.

Nie ma :D Sprawdz czy masz plyn hamulcowy w zbiorniczku - moze przewod poszedl :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Scorpio napisał:

Nie ma :D Sprawdz czy masz plyn hamulcowy w zbiorniczku - moze przewod poszedl :)

Okazało się, że klocek hamulcowy mi spadł LOL. Pierwszy raz w życiu coś takiego widzę. Muszę się jakoś doczołgać do warsztatu, żeby tarczy nie zajechać.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Misiek napisał:

nie wiem, jakieś 500zł :-k 

spa chyba odpada, bo kiedyś dostali od kogoś voucher i w końcu nie wykorzystali

Albo idź w sztampę, jak nie znasz dobrze tych ludzi. Może np. po jakimś zegarku? W granicach 300 zł da się znaleźć jakiś fajny. 

 

A jak znasz i wiesz co lubią to jakieś doświadczenie. Może np. Skok spadochronowy.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Misiek napisał:

Akurat na brak gotówki to nie narzekają :) 

Jedno i drugie jeździ stosunkowo mocnymi autami. Myślałem właśnie nad jakąś przejażdżką sportowym autem :-k Ale to chyba budżet większy potrzebny

Nie znam cen, ale jak sportowe będzie za drogie, to obracając się w motoryzacji można pomyśleć o 4x4. To chyba znacznie tansze. A jak i to za drogie to quady.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...