Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, meyde napisał:

 

już mi to ktoś zgłosił ;]. Obawiam się, że na tematy "polityczne" nie będą chcieli mówić.

powodzenia, wydaje mi się, że wokalista ma strasznie duże ego - wczoraj akurat przeklikiwałem kanały i PRZYPADKIEM trafiłem na jakiś koncert Disco Polo na TVP2 i akurat skończyli grać Ciao Italia, w tym momencie powiedział: "pamiętajcie, bez tej piosenki nie byłoby was tutaj" ;]

a ja bym spytał o Freddiego Krugera, skąd pomysł akurat na taką piosenkę

A no i spytałbym o co chodziło z Jamrozem, bo chyba się rozstali jakoś wcześnie?

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, meyde napisał:

hej. Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale wydawało mi się, że kiedyś tutaj kilka osób przyznawało się do słuchania pierwszej płytki Top One. Będę miał możliwość porozmawiania z zespołem, więc jeśli ktoś chciałby zadać jakieś pytanie chłopakom, to niech śmiało daje znać ;].

Współpraca z Borysewiczem? On tam, o ile dobrze kojarzę, na gitarze im przygrywał. Zasługa Paczkowskiego, który wtedy blisko współpracował z Lady Pank?

Odnośnik do komentarza

https://mmopulse.com/news/star-citizen-offers-the-legatus-pack-for-27000-usd-requires-having-spent-1000-just-to-view

Chris Roberts <3 :lol:

 

27k dolców za grę z almost wszystkimi dodatkami. Ale nie to jest najpiękniejsze: najpiękniejsze jest to 1k dolców potrzebne do tego, żeby w ogóle ów Legatus Pack zobaczyć :lol:

 

 

Nie, właściwie, to najpiękniejsze jest to, że kupuje się w ten sposób pojazdy do gry, która nadal nie istnieje ?

Odnośnik do komentarza

Pierwszy dzień na siłowni po bardzo wielu latach (ponad 10 :P). Za moich czasów sprzęty wyglądały trochę inaczej, a teraz takie cuda dają, że nawet własny film na usb można przynieść i oglądać na jakimś urządzeniu fitness :-k 

 

Ciekawe jaki bunt przygotuje mój organizm jutro rano :) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

UEFA naprawdę chce wyeliminować wszelkich nieproszonych gości w LM :-k 

Taki mistrz Chorwacji, Danii, Szkocji czy Polski na przykład, będzie musiał rozegrać 8 meczów, żeby zagrać w fazie grupowej. Przesada. Kalendarz na początku sezonu mam na poziomie ligi brazylijskiej gdzie w 5 dni 3 mecze to standard.

Odnośnik do komentarza

FM i jego tanie chwyty :]

Sprzedałem Griffithsa, to w kolejnym meczu na 5 tygodni wypadł Rescaldani. W kolejnym meczu wyleciał Sinclair na 3-4 tygodnie. Szarpnąłem się na Solanke z Liverpoolu, to w drugim meczu doznał wstrząśnienia mózgu i out na trzy tygodnie. Powtarza się schemat po sprzedaży Dembele w pierwszym sezonie. Miałem za dużo napastników, to tak jak wtedy mam na kilka tygodni jednego zdrowego. I 278 meczów w tym okresie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, stefan1984 napisał:

Co do oglądania Ceesa, to mnie komentatorzy zawsze irytuja, jak dobrzy by w ocenie innych nie byli, najchętniej bym oglądał bez. Choć w sumie to może z trzy mecze na jakichś turniejach gdzieś urywkami oglądałem, więc izi :)

Polscy komentatorzy niestety tak mają, Izak niby ogarnia, ale wkurwia to jego pierdolenie jaki to on zmęczony bo musiał o 4 rano wstać żeby mecz komentować, albo, że komentuje już którąś godzinę. Niby zrozumiałe, ale on notorycznie użala się nad sobą i w trakcie meczu daje niepotrzebne wtrącenia.  Po angielsku duet Anders, Semmler wymiata <3 Szkoda tylko, że Blizzard przekupił Semmlera i ten ostatnio komentuje tylko Overwatcha. :/ 

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

kurde, awaria z autem :/ wczoraj po 15 minutach jazdy (przed samym parkowaniem) wyskoczyl mi blad 'low battery' i auto zgaslo... ale co ciekawe, normalnie odpalilem, zaparkowalem, zalatwilem sprawe, wsiadlem znow do auta i normalnie wystartowal; wylaczylem klime, radio, poodlaczalem wszystkie urzadzenia z ladowania i normalnie autem jezdzilem jeszcze dobre pol godzinki :-k wieczorem jadac na zakupy zrobilem test i jeszcze w garazu po odpaleniu auta wlaczylem klime i radio i blad sie powtorzyl jeszcze zanim z garazu wyjechalem :-k znow po ponownym wlaczeniu auta i wylaczeniu klimy i radia moglem normalnie jezdzic :-k 

wyglada mi to na jakis alternator czy inny problem z ladowaniem ale dopiero po 8 bede dzwonil do mechanika i dowiem sie co i jak  

 

i tylko dobrze, ze na bozocielny weekend kto inny sie zadeklarowal wziac auto na wyjazd do Austrii, bo gdyby na mnie trafilo to teraz musialbym sie rakiem wycofywac

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...