Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Obyś nie przekroczył za dużo 100 bo wtedy jest nieciekawie, ja od stycznia regularnie co środa najpierw hala, od marca orlik. W ostatnio środę grałem całe 15 minut bez żadnego kontaktu trzask w łydce, zerwany miesien i niewielki krwiak:( obyło się bez szycia i zabiegu, ale kopanie uważam za zakończone, ok 6 tygodni i powinno się zrosnąć

Odnośnik do komentarza

wLAqDCM.png

 

Decyzja podjęta, wybór padł na Wasteland. Tutaj przygoda zapewne potrwa znacznie dłużej. Przede wszystkim będzie potrzebne trochę czasu z grą, żeby móc płynnie operować po interfejsie, który na pierwszy rzut oka jest dość chaotyczny. Po drugie, najpierw jednak potrzebna jest wnikliwa lektura manuala, bo na starcie jesteśmy rzucani na głęboką wodą praktycznie bez żadnej wiedzy o czymkolwiek, jeśli chodzi o grę.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

W jedynkę nigdy nie grałem. Szkoda, że nie jest nigdzie do kupienia, ale np. MA ma dostępną wersję CD https://www.myabandonware.com/game/dune-cd-3ag :) 

 

Może kiedyś spróbuję z ciekawości, jak to "działa", bo zawsze zastanawiała mnie mechanika tej gry na podstawie jej opisów.

 

Jednak nie będę ukrywał, że jeśli już miałbym się mierzyć z Arrakis to pierwszeństwo miałoby Dune 2 ;). Grałem w to w 1995(?) roku, nie do końca kumałem, o co chodzi, ale klimat i te grafiki między misjami oczarowywały. Maksymalnie dochodziłem bodaj do 3 misji, wtedy pojawiały się na mapie czerwia (no wówczas po prostu wielkie robale, książkę przeczytałem dopiero na studiach), które zżerały jednostki na piaskowych terenach mapy. Jak ja się panicznie bałem tych stworzeń, strach przed nimi paraliżował moje zdolności i chęć grania dalej :D 

Odnośnik do komentarza

Ziomble, widzę że się trochę nudzicie. Weźcie mi pomóżcie zrobić plakat na klatki schodowe i tablice korkowe. Chciałbym, żeby to wyglądało w miarę profesjonalnie i schludnie, a nie bardzo wiem jak to zrobić :D

 

Informacje, jakie powinny się tam znaleźć, wyglądają mniej więcej tak (niestety druk będzie czarno-biały):

 

https://i.imgur.com/h9jmNFD.png

 

Jakąś czcionkę może fajno znacie?

Chyba zapomniałem otagować #januszemarketingu

Odnośnik do komentarza

Forumke, pomocy.

 

Znudziło mi się granie Birmingham i szukam sobie klubu ze znakomitą szkółką, historią szkolenia młodzieży, gdzieś w najwyższej (albo drugiej), mocnej lidze, gdzie mógłbym ogrywać sobie młodych bez wielkiej presji na wynik. Potem sprzedać najzdolniejszych i ogrywać nowy zaciąg wychowanków.

 

Takie LeHavre, ale nienchce grać tym samym klubem co Pulek ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kolek23 napisał:

Forumke, pomocy.

 

Znudziło mi się granie Birmingham i szukam sobie klubu ze znakomitą szkółką, historią szkolenia młodzieży, gdzieś w najwyższej (albo drugiej), mocnej lidze, gdzie mógłbym ogrywać sobie młodych bez wielkiej presji na wynik. Potem sprzedać najzdolniejszych i ogrywać nowy zaciąg wychowanków.

 

Takie LeHavre, ale nienchce grać tym samym klubem co Pulek ;)

Ajax, Feyenoord? Albo brazylijski Santos?

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...