Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, ajerkoniak napisał:

Jeb, nawet Morgan Freeman molestował

"So he rapes them. I know, I know! That's the dilemma for the audience because he rapes, but he saves a lot of lives. And he saves way more than he rapes, and he only rapes to save. But he does rape." ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2018 o 10:44, kuab napisał:

https://www.theguardian.com/society/2018/may/20/fasting-diets-raise-risk-of-diabetes?CMP=fb_gu

 

Ciekawy art o intermittent fasting i cukrzycy, troche mnie zasmucil bo chcialem przejsc na IF

Tylko, że to się nie odnosi do najpopularniejszych wariantów IF, czyli okien żywieniowych 16-8 albo 20-4. Z tego co czytam to badania odnosiły się do diety 1 na 1 - 1 dzień głodówki i 1 dzień jedzenia, a to zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, jmk napisał:

No dobra, jestem na 2 odcinku 2 sezonu The Wire mam pytanie:

 

 

  Ukryj zawartość

 

 


Za co dokładnie McNaulty (dobrze napisałem?;)) został oficjalne przeniesiony? Dlatego, że grupę rozwiązali czy kara?
 

 

dokładnie nie pamiętam, ale on cały czas robił pod górkę wszystkim przełożonym. Daniels chyba mu nawet powiedział, że trzyma go tylko do końca sprawy (?), a z kolei sam McNulty powiedział temu grubemu gdzie nie chce iść, więc Rawls go dokładnie tam wysłał

;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...