Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, me_who napisał:

@Hidalgoo

Ja cuś nie rozumiem, ale pewnie źle liczę. Wszyscy mieliście po 87 punktów, w ostatnich dwóch kolejkach Ty zdobyłeś 1, Fulham 2, Wolves 6 i awansowałeś Ty i Wolves? :-k

 

Kibice Fulham wbiegli po golu na 1-1 z transparentem "MAMY KURWA DOSYĆ" i był walkower.



A tak poważnie, to pewnie mi się pojebało, bo z pamięci pisałem i w meczu Fulham - Birmingham było do 90 minuty 0-0 ;)

Odnośnik do komentarza

STS - 15zł na Niemców kurs 5.5 = 72,60
Totolotek - 15zł na Brazylię kurs 6.0 = 79,20
Fortuna - 10 zł na Francję kurs 7.0 = 61,60
free sts mobilny 10 zl Argentyna kurs =  88 zl
free lsbet - 10 zl Hiszpania kurs 7.0 = 70 zł

 

Zapłacone 40 zł minimalna wygrana 61,60, największa - 88zł. Jak ktoś chce się pobawić w większe sumy to dobra chyba opcja ;) No chyba, że będzie kompletna niespodzianka...

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, jmk napisał:

STS - 15zł na Niemców kurs 5.5 = 72,60
Totolotek - 15zł na Brazylię kurs 6.0 = 79,20
Fortuna - 10 zł na Francję kurs 7.0 = 61,60
free sts mobilny 10 zl Argentyna kurs =  88 zl
free lsbet - 10 zl Hiszpania kurs 7.0 = 70 zł

 

Zapłacone 40 zł minimalna wygrana 61,60, największa - 88zł. Jak ktoś chce się pobawić w większe sumy to dobra chyba opcja ;) No chyba, że będzie kompletna niespodzianka...

 

Portugalia moim zdaniem aż tak dużą niespodzianką by nie była. Podobnie Dania i Belgia. Te typy wciaz mogą nawalić, a wygrana mała.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Reaper napisał:

995 funtów za 2 sypialnie, 2 łazienki + pokój z aneksem. Jeszcze w czwartek to mieszkanie chodziło po 1100, więc przyfarciłem mocno.

Moj kumpel z Edi tez wlasnie wyrwal takie mieszkanie za tyle mniej wiecej. W Londynie 1000 funtow starczylby na pokoj w mieszkaniu w dobrej dzielnicy w miare blisko centrum :keke: Ja place 550/miesiac w kiepskiej dzielnicy jakies 30 min od centrum, a i tak mialem duzo szczescia. Dlatego w ogole sie zastanawiam czy mieszkac w Londynie jak bede pracowal gdzies pod, troche bez sensu tyle kasy na dojazd i czynsz tracic.

13 godzin temu, krzysfiol napisał:

Lepiej niż jakby mieli przetłumaczyć: Umrzyj twardo :iksde:

Zgadzam sie, tez nie rozumiem tej obsesji na punkcie doslownych tlumaczen filmow

13 godzin temu, jmk napisał:

Uwaga, zacząłem oglądać chwalone tu The Wire.

Tylko serduszkowe reakcje

 

Bry, swietowalem wczoraj koniec studiow i nawet nie mam takiego tragicznego kaca.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...