Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie...

 

http://weszlo.com/2018/05/11/jutro-zaczynamy-pisac-historie-kts-gra-swoj-pierwszy-mecz/

 

wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie będę grał w B-klasie w barwach KTS Weszło :) dzisiaj pierwszy sparing oficjalny - o 15 na warszawskim stadionie Marymontu

 

w ogóle cały proces rekrutacji props, myślę, że przeszło setka się zjawiła na naborze, plus jeszcze ludzie którzy nie przeszli weryfikacji zgłoszeniowej

 

w każdym razie decyzją Wojtka Kowalczyka grałem cały czas pierwszy skład w treningach, no a w zespole mamy kolesi którzy się ocierali o 2 ligę, ale też kilku amatorów. z takich osób znanych to w drużynie jest Grzegorz Szamotulski, Tomasz Kłos czy Radek Matusiak :D

 

w tym wszystkim najgorsza jest kontuzja, która przytrafiła mi się tydzień temu w sobotę, bo naderwałem mięsień brzuchaty łydki :( od tego czasu 3x na fizjoterapii, i niby jest lepiej, ale nie ma mowy o pełnej sprawności. akurat kurwa teraz :/

 

ps. o 15 będzie można sobie posłuchać relacji na weszło.fm , w sumie to jakoś ok 13 zaczynają przygotowania do meczu :) zapraszam w moim imieniu, może gdzieś tam się przewinę!

  • Lubię! 21
  • Uwielbiam 6
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
w sumie...

 

http://weszlo.com/2018/05/11/jutro-zaczynamy-pisac-historie-kts-gra-swoj-pierwszy-mecz/

 

wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie będę grał w B-klasie w barwach KTS Weszło  dzisiaj pierwszy sparing oficjalny - o 15 na warszawskim stadionie Marymontu

 

w ogóle cały proces rekrutacji props, myślę, że przeszło setka się zjawiła na naborze, plus jeszcze ludzie którzy nie przeszli weryfikacji zgłoszeniowej

 

w każdym razie decyzją Wojtka Kowalczyka grałem cały czas pierwszy skład w treningach, no a w zespole mamy kolesi którzy się ocierali o 2 ligę, ale też kilku amatorów. z takich osób znanych to w drużynie jest Grzegorz Szamotulski, Tomasz Kłos czy Radek Matusiak

 

w tym wszystkim najgorsza jest kontuzja, która przytrafiła mi się tydzień temu w sobotę, bo naderwałem mięsień brzuchaty łydki  od tego czasu 3x na fizjoterapii, i niby jest lepiej, ale nie mam mowy o pełnej sprawności. akurat kurwa teraz

 

ps. o 15 będzie można sobie posłuchać relacji na weszło.fm , w sumie to jakoś ok 13 zaczynają przygotowania do meczu zapraszam w moim imieniu, może gdzieś tam się przewinę!

Gratulacje!

Współczuję jednak robić wkupne Kowalowi. Dobrze że Szamo trochę się uspokoił, kiedyś to za każdy błąd chciał mordować obrońców.

Odnośnik do komentarza

Cd. historii. Pojechałem na izbę przyjęć do chorób zakaźnych no i odesłali na sor bo nie mam skierowana, tam odesłali do nocnej i świątecznej pomocy bo nie mam skierowania. Tam odczekalem w kolejce i dostałem skierowanie ale na gastrologie bo lekarz stwierdził że tak lepiej i to duża odwaga by była z moją choroba kłaść się na zakaźnych . Pojechałem do drugiego szpitala na sor już że skierowaniem no i odczekalem swoje pobrano krew na badania i zrobiono USG. Prawdopodobnie zaostrzenia zapalenia jelita grubego. Teraz siedzę w kroplówką i że dwie godziny czekania na wyniki z krwi i wtedy decyzja czy zostaje w szpitalu...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

@PulekKuba Knap? :keke:

 

Ja dzisiaj wracam do "wielkiej piłki". Pierwszy mecz na orliku od kilku lat. W playarenie którą tworzymy w Krotoszynie. Niestety w drużynie, która jest na 11 miejscu w tabeli z bilansem 17m 6 pkt 49:154 :keke:

Czekaj, czekaj. Zazwyczaj ligi maja parzysta liczbę drużyn, wiec istnieje opcja, ze ktoś jest za wami :-k 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Brudinho napisał:

@PulekKuba Knap? :keke:

 

Ja dzisiaj wracam do "wielkiej piłki". Pierwszy mecz na orliku od kilku lat. W playarenie którą tworzymy w Krotoszynie. Niestety w drużynie, która jest na 11 miejscu w tabeli z bilansem 17m 6 pkt 49:154 :keke:

Fundamenty są. Atak zajebisty - średnio prawie trzy bramki na mecz więc ja tu widzę potencjał na ligę mistrzów jak popracujecie nad obroną :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...