Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Reaper napisał:

https://myfootballmanager.pl/rada-sponsorow

 

dobra, myślę, że trzeba zacząć działać. 10 zł daje nam 1 pkt w głosowaniach rady sponsorów. Jakby tak zebrało nas się ze 20 osób, to wtedy mamy decydujące głosy we wszystkich kwestiach ;) bo sam Mahdi ze swoją duperą mają 10, pewnie kilka punktów dają mu jeszcze jego trollkonta. Jest to do zrobienia :kekeke: 

Jak się da bez facebooka to też się piszę.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Reaper napisał:

https://myfootballmanager.pl/rada-sponsorow

 

dobra, myślę, że trzeba zacząć działać. 10 zł daje nam 1 pkt w głosowaniach rady sponsorów. Jakby tak zebrało nas się ze 20 osób, to wtedy mamy decydujące głosy we wszystkich kwestiach ;) bo sam Mahdi ze swoją duperą mają 10, pewnie kilka punktów dają mu jeszcze jego trollkonta. Jest to do zrobienia :kekeke: 

 

21 minut temu, Gacek napisał:

Masz mój miecz.

I mój łuk ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

https://myfootballmanager.pl/rada-sponsorow

 

dobra, myślę, że trzeba zacząć działać. 10 zł daje nam 1 pkt w głosowaniach rady sponsorów. Jakby tak zebrało nas się ze 20 osób, to wtedy mamy decydujące głosy we wszystkich kwestiach ;) bo sam Mahdi ze swoją duperą mają 10, pewnie kilka punktów dają mu jeszcze jego trollkonta. Jest to do zrobienia :kekeke: 

 

Ja nie mam dyszki, ale masz też moją. 

 

W ogóle kurwa podczas wyprawy do Iranu wydawałem kase którą sobie odłożyłem na "czarną godzinę", okazało się, że czarna godzina była już w Iranie, bo koleś który dostarczał mi zlecenia zlikwidował firme :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

W weekend miałem atak gówno-choroby, w poniedziałek byłem w robocie i było już ok, wczoraj w szpitalu od 7 do 18, też ok. Dziś siedzę w robocie 37.3 :/ Miejsc do rodzinnego na dziś nie ma oczywiście :D Nie mogę też iść na chatę, bo szef jest na wyjeździe u klientów, więc muszę być w biurze. #thuglife

 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Hidalgoo napisał:

wejdźcie do rady nadzorczej i ustalcie parytet płci i orientacji w finale :keke:

To może Gabe przyprowadzi te ówczesne czternastolatki (pewnie teraz to już 20-25 w ramach tego parytetu. Mogą byc uzyte w formie nagród.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Fenomen napisał:

Brudi, a Ty juz usiadles na dupie? Wrociles do Wro, czy Krotoszyn?

 

Usiadłem na dupie. Siedzę w Krotoszynie, już 2 raz na antybiotyku od powrotu. Nie mam roboty, mieszkania nie mam i siedzę chwilowo u mojej kochanej rodzicielki ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...