Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, z0nk napisał:

Myślałem, że Iniesta kończy karierę, a teraz czytam, że idzie do Vissel Kobe dorobić do emerytury. Chyba wiem czym zacznę w FM19 ^^

wczoraj mu sie odmienilo :P dotychczas obowiazywala wersja, ze ma odejsc do Chin, a tu taki plot twist ;)

Odnośnik do komentarza

Może po prostu Japończycy wzięli przykład z Chin i też tak chcą zainwestować. W końcu też tam jest duży rynek i też sporo kibiców, którzy dobrą piłkę widzieli tylko w telewizji albo na wycieczce do Europy. Myślę, że jakby nie chodziło o kasę to jeszcze rok w Barcy moglby zostać.

Odnośnik do komentarza

W Chinach ten klub co mial grać chyba dostał dyskretna sugestie od władz, żeby jebneli sie w głowę, a nie płacili 27M € na rękę.

Btw, w tym Kobe nie gra Podolski?

 

14 minut temu, FYM napisał:

Czyli nie leci na kasę, bo w Japonii pewnie nie zarobi nawet piątej części tego co w Chinach.

Miał dostać 27M ojro na rękę, dostanie 30M dularow. Nawet jeśli to brutto, to zarobi niewiele mniej niż w Chinach.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, FYM napisał:

Japoński klub miałby dać 30 mln pensji? :oSkąd takie info? Dobra już widzę, że ESPN taką kwotę podaje.

 

P.S.

Tak, tam gra Podolski.

prezesem klubu jest CEO Rakutenu :> na brak hajsu raczej nie narzeka ;)

Odnośnik do komentarza

No nie. Od 7 w szpitalu, czekam w kolejce do trzeciej rejestracji tej już przed pobraniem krwi no i przychodzi moja dr i bierze mnie na badanie. Straciłem miejsce w kolejce zanim wróciłem musiałem od nowa czekać i tuż przede mną przyjechało SW z dwoma osadzonymi i wszyscy muszą czekać aż ich sie obsłuży od A do Z. Już 9:30 a ja jeszcze krwi nie oddałem do badania nawet.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...