Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu. Wygraliśmy. Z Olympiacosem. 3-1 w serii. Mój klub. Który oglądam w TV od kiedy miałem 8 lat, na który jeździłem od 2003 roku, bodajże trzeci najniższy budżet w Eurolidze, budowany na miejscowych graczach, za szkółki, który w 2011 miał być zaorany za długi.. odbudował się, spłacił długi, zatrudnił Šarasa na trenera i teraz.. po 19 latach... zagramy w Final Four. Drugi raz w moim życiu. Najpiękniejsze wydarzenie sportowe w życiu. 

  • Lubię! 6
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kolek23 napisał:

Jezu. Wygraliśmy. Z Olympiacosem. 3-1 w serii. Mój klub. Który oglądam w TV od kiedy miałem 8 lat, na który jeździłem od 2003 roku, bodajże trzeci najniższy budżet w Eurolidze, budowany na miejscowych graczach, za szkółki, który w 2011 miał być zaorany za długi.. odbudował się, spłacił długi, zatrudnił Šarasa na trenera i teraz.. po 19 latach... zagramy w Final Four. Drugi raz w moim życiu. Najpiękniejsze wydarzenie sportowe w życiu. 

Graty, super historia :) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gabe napisał:

Pokaż procesy wszystkich użytkowników.

Pewnie jakiś update idzie.

 

kurde nagle się spokój zrobił. ale to pewnie znowu wróci, wtedy zrobię zrzut z ekranu

 

w ciągu 14 dni grałem 9 razy w piłkę. czas na chwilę przerwy :roll:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, kolek23 napisał:

Jezu. Wygraliśmy. Z Olympiacosem. 3-1 w serii. Mój klub. Który oglądam w TV od kiedy miałem 8 lat, na który jeździłem od 2003 roku, bodajże trzeci najniższy budżet w Eurolidze, budowany na miejscowych graczach, za szkółki, który w 2011 miał być zaorany za długi.. odbudował się, spłacił długi, zatrudnił Šarasa na trenera i teraz.. po 19 latach... zagramy w Final Four. Drugi raz w moim życiu. Najpiękniejsze wydarzenie sportowe w życiu. 

Gratulacje, basket z Europy to nie moja bajka, ale FF rok temu mi się podobało, więc i w tym roku może obejrzę to już wiem komu będę kibicował ;) 

 

Może Lech też kiedyś wygra mecz na wiosnę w Lidze Mistrzów :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gacek napisał:

To miłe, ale ja jestem przekonany, że gdybym napisał to samo, co napisałem, jakieś pół roku czy rok temu, to byłyby wyzwiska o przemądrzaniu się czy takie na siłę przekłamania jak w dyskusji z tym kłamczuszkiem o minusach. Nasuwa mi to oczywisty wniosek, że to raczej tacy jak Ty zmądrzeli/dojrzeli. ;)

A Ciebie dalej piecze, że ktoś wykazał Twój błąd <3.

Odnośnik do komentarza

Jestem w q2 i przez aktualizacje telefonu nie mogłem na chromecascie przewijać. Jakie te przerwy w NBA są zjebane, kolejny argument do oglądania z odtworzenia głównie xD. Jakieś tance stary dziadków, którzy wyszli na parkiet o lasce czy Maker wymieniający superbohaterów i pamietam, ze rok temu w PO tez było coś takiego z Thonem. 

Odnośnik do komentarza

Ano xd Chociaż czasami dla śmiechu to oglądam :D

 

Btw - apka na ps4 nadal ssie, aczkolwiek sporo zależy od szczęścia. Wczoraj w trakcie oglądania Jazz-OKC przez półtorej kwarty było ok, potem co kilka minut mecz zupełnie tracił dźwięk i trzeba było wychodzić i wchodzić od nowa*. Zrobiłem tak kilka razy, a potem nagle od połowy 3q aż do końca meczu znowu było ok :_eyes:

 

*Bo niestety w przeciwieństwie do kompa apka nie pamięta ile spotkania już widzieliśmy...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...