Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, z0nk napisał:

Miałem podobną pasję (kolekcja nie była bardzo imponująca, aczkolwiek i tak niezła jak na kogoś kto niewiele świata zwiedzał, no i byłem jedyną osobą chyba, u której w pokoju wisiały razem szaliki Lecha, Legii i Wisły ^^), ale przerwałem parę lat temu, kiedy pilna potrzeba hajsu na operację ojca sprawiła, że wszstkie sprzedałem :sad: 

 

Może od wakacji w Japonii zacznę kolekcjonować egzotyczne. Jeżeli mi fundusze pozwolą chcę dorwać szaliczek Urawy Reds i FC Tokyo ;D

 

No ja PL mam nie za dużo z racji, że musiałyby wisieć do góry kołami :kekeke:  Natomiast fakt, widać iż szaliki to dobra lokata :D Ja też sporo sprzedałem, kiedy nie miałem pracy i siły po wyjściu ze szpitala (akcja na forumie). Obecnie trochę odżyłem, właśnie muszę dokończyć spisywanie ich do Excela. Docelowo chciałbym mieć szalik każdej drużyny w Europie z najlepszych lig + wyjątki ze słabszych (mam Crvenę i Partizan np.).

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, szramek napisał:
20 godzin temu, schizzm napisał:
Jestem na meczu Kubota. Jednak Polska to stan umysłu. Siedzę obok grupy Polaków. Wala alkohol wmieszany w butelki z napojami. Na tenisie. Ja pierdole :roll:

W sumie, na wakacjach pewnie też bym to robił.

Takiego podejścia np. w ogóle nie rozumiem. "Ej Staszek, otwieraj flaszkę, jesteśmy na wakacjach hehe, trzeba zalewac robaka". Jak gimbaza, która zerwała się spod wzroku nauczyciela. Najgorzej :/

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

 

No ja PL mam nie za dużo z racji, że musiałyby wisieć do góry kołami :kekeke:  Natomiast fakt, widać iż szaliki to dobra lokata :D Ja też sporo sprzedałem, kiedy nie miałem pracy i siły po wyjściu ze szpitala (akcja na forumie). Obecnie trochę odżyłem, właśnie muszę dokończyć spisywanie ich do Excela. Docelowo chciałbym mieć szalik każdej drużyny w Europie z najlepszych lig + wyjątki ze słabszych (mam Crvenę i Partizan np.).

Zakładam, że nawet po sprzedaniu miałeś ich o wiele więcej niż ja przed wyprzedaniem moich ^^ pochwal się spisem, jak już go dokończysz :D

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, me_who napisał:

Na metacritic 90 prawie.

Chyba kupie trochę akcji 11bit. Na akcjach CDP kupionych przed W3 mam przebitkę 800%

Tu sie tak nie uda, bo cena akcji wysoka (265 zeta), aaale może choć kilkanaście procent. Po sukcesie This War... ich akcje wystrzeliły w kosmos, wiec jakiś precedens jest ;)  Ale tutaj już chyba za późno :-k 

Już 285 zł ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...