Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu moi dziadkowie (dziadek 89 lat, babka 80) poprosili mojego tatę, żeby im kupił radio z napędem CD ("no wiesz Włodek, na te takie kasety okrągłe"), bo mieli jakieś płyty dołączone do Naszego dziennika czy czegoś takiego. Ostatnio z ojcem ich odwiedzamy, a radio odłączone od prądu. Ojciec się pyta o co chodzi, a babka na to że włączają do prądu rzadko, bo gdzieś przeczytała ze tam jest JAKIŚ LASER i że to może być groźne dla zdrowia.

 

Tam więc rakotwórcze telefony w ogóle mnie nie dziwią.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ajerkoniak napisał:

Zmiany na 17 są debilne, nigdy więcej. Mam poczucie jakbym przyjechał do pracy i zaraz wrócił :/

Kiedy będziesz mógł powiedzieć co za robota? Bo w co drugim poście o niej mówisz, ale ciągle nie wiemy o chuj tu chodzi :keke: 

 

Ja właśnie miałem wideo calla z firmą przeprowadzkową, babka kazała mi otwierać wszystkie szafki i pokazywać ile mamy rzeczy, trochę absurdalne :D Ale spoko, niech wycenią i ogarniemy co i jak.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...