Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, schizzm napisał:

<próbuje wywołać gownodyskusje> ;)

 

CS-owcy nie macie gdzieś na forum swojego getta, żeby tam wklejac filmiki z rozgrywek, które interesują tylko wasza wąska grupę? :P

 

#nfl_poza_marynia_pamietamy

 

To może jeszcze z muzyką do muzyki, polityką do polityki, rozmowę o języku i akcentach do jakiegoś kącika lingwisty, a livescore z Fm-a do tego odpowiednika Maryni na FM-owym podforum. 

Postów jest coraz mniej z każdym rokiem. Jak się je jeszcze mocniej podzieli to w ogóle forum umrze. Moim zdaniem im mniej aktywnych użytkowników tym bardziej powinno się uogólniać tematy, a nie odwrotnie.

18 minut temu, Reaper napisał:

W szybkim głosowaniu, którego nawet nie musiałem przeprowadzać bo odgórnie znam wynik, ModTeam głosami 3/5 zdecydował, że wszyscy się mylicie, nikt z Was nie ma racji i posty o CS-ie są mile widziane w Maryni, a nawet powinny być witane entuzjazmem w postaci lajków. Karane będzie minusowanie takich postów.

 

Pozdrawiamy, @Hawkeye, @krzysfiol i @Reaper.

Chcesz skończyć jak Icon? :keke: Zawsze można zrobić jakąś ankietę i 50 nowych kont Cię popierających :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Rozumiem że mówisz o przegranym meczu w FM-a?

Niee, efem szybko się nudzi. CS ma za to amejzing riplejability, każdy mecz to wyzwanie. W ogóle zauważyłem, że granie w csa jeżeli chodzi o podejście zdecydowanie bardziej przypomina orlikowa piłkę niż jakieś inne gierki. Niby amatorsko, niby bez spiny, ale jednak nogi z reguły nikt nie cofa I jednak dajesz z siebie wszystko mimo że wiesz, że nie grasz w lidze mistrzów. CS dostarcza sportowych emocji, efem dostarcza radości, że się pokonało troszkę upośledzony komputer.

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

CS to chwilowa moda, obecnie jara się tym pół forum itp, ale zobaczycie, że niedługo to się znudzi ;) Owszem gry typu MP pozwalają na dłuższą grę, sam grałem sporo w Hotsa, ale po czasie i tak nic nie może się równać z grą w FM-a, przy przeglądaniu neta, oglądaniu tv, meczu, serialu, rozjebanym na kanapie... ;)

 

Odnośnik do komentarza

noo, efem to taka gra na tło, jak masz wyjebane w co grasz i równie dobrze mógłbyś układać pasjansa to możesz sobie odpalić excela ermmm efema

 

a cs to jest sport, cs to jest współzawodnictwo, emocje, ful fokus, współpraca, cs wymaga zaangażowania

zakładasz słuchawki na 40 minut i jak ktoś ze świata zewnętrznego sie do ciebie odzywa to mówisz intensyfikując koncentrację na monitorze "NIE GADAJ MI TERAZ BO KLACZUJE"

 

co kto lubi, nie ma nic złego w każualu

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hawkeye napisał:

noo, efem to taka gra na tło, jak masz wyjebane w co grasz i równie dobrze mógłbyś układać pasjansa to możesz sobie odpalić excela ermmm efema

 

a cs to jest sport, cs to jest współzawodnictwo, emocje, ful fokus, współpraca, cs wymaga zaangażowania

zakładasz słuchawki na 40 minut i jak ktoś ze świata zewnętrznego sie do ciebie odzywa to mówisz intensyfikując koncentrację na monitorze "NIE GADAJ MI TERAZ BO KLACZUJE"

 

co kto lubi, nie ma nic złego w każualu

Ale po pierwsze CS jest przestarzały, a po drugie w CS-a nie ma rozgrywki dżentelmenów. I szach mat!

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...