Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minutes ago, lad said:

No bo mam tutaj poukładane życie (w miarę :D), a tam musiałbym zaczynać od zera - tym bardziej bez jakichś specjalnych kwalifikacji.

 

Czyli wcale nie jest za późno, tylko wygoda > zaczynanie od nowa :) Polska też jest ok, ale jeśli czegoś chcesz to warto zaryzykować czasami :) Zwłaszcza, jeśli to co masz teraz, nie satysfakcjonuje do końca :) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kolek23 napisał:

 

Czyli wcale nie jest za późno, tylko wygoda > zaczynanie od nowa :) Polska też jest ok, ale jeśli czegoś chcesz to warto zaryzykować czasami :) Zwłaszcza, jeśli to co masz teraz, nie satysfakcjonuje do końca :) 

Jakbym pracował na etacie to na pewno mocniej bym się zastanawiał, ale moja praca jest taka, że zarobki zależą wyłącznie ode mnie. Równie dobrze mogę zarabiać 30k miesięcznie, więc pod względem ekonomicznym emigracja nie ma dla mnie większego sensu.

Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, lad said:

Jakbym pracował na etacie to na pewno mocniej bym się zastanawiał, ale moja praca jest taka, że zarobki zależą wyłącznie ode mnie. Równie dobrze mogę zarabiać 30k miesięcznie, więc pod względem ekonomicznym emigracja nie ma dla mnie większego sensu.

 

Racja. Cieżko w tym wypadku to motywować czymś innym niż chęcią zmiany otoczenia.

 

Trzeba było się tak dobrze nie urządzać :keke: 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, vrc napisał:
56 minut temu, Dudek napisał:

Trzynasty odcinek Walking Dead jest jeszcze głupszy niż poprzednie :D

Przygotuj się na jeszcze więcej głupoty w 14 i 15 odcinku.

W 15 odcinku wszystko tak przewidywalne, że masakra. Ten serial to już dawno dno. Ja oglądam tak z sentymentu i żeby zobaczyć co jeszcze popsują :) 

Odnośnik do komentarza

Po prostu do piłki podchodzę już raczej bez wielkich emocji (Lech jest trochę wyjątkiem, ale to już nie to co kiedyś), a ten końcowy run Denver jest piękny. W dodatku stoczyłem kilka internetowych potyczek :keke: o wyższości Jokicia nad KATem. No i chciałbym zobaczyć Nuggets z tym składem w Po, nawet jeśli tylko po sweep od GSW. 

No i jednak bezpośredni mecz o awans do PO w ostatnim dniu sezonu regularnego to nie jest norma. Czytałem na 6G, ze pierwszy taki przypadek od 1983/1984, ale jak patrzyłem to wtedy Denver przegrali ze Spurs, a i tak grali w PO kosztem SAS. 

Odnośnik do komentarza

Przez TB nie mogą wyładować na ósmy miejscu. Prawdopodobnie 7. Przy kilku scenariuszach 6, ale chyba każdy z nich zakład porażkę Thunder, wiec mało realistyczne. 

 

I Jokic jest lepszy od KATa. Ewentualnie inaczej obaj to podobny poziom, ale statystyki po stronie Joka (również defensywne) + bardziej cenie jego wszechstronność, passing skills od scoringu KATa, bo sam rzut obaj maja fantastyczny. 

Odnośnik do komentarza

Jaka samowolka? Trochę nie rozumiem. O układzie tabeli przy takim samym bilansie decyduje tiebreaker, później pare innych czynników (e temacie NBA kołek wszystko podrzucił). Denver chyba nie ma żadnego scenariusza, w którym laduje na ósmym miejscu. Najbardziej prawdopodobne jest 7 i 9, trochę szans na 6. 

 

Jest lepszy, chociaż to jak zaznaczyłem podobny poziom ;)  

https://docs.google.com/spreadsheets/d/16ZKOnP1q_dZGlH08Bd6J7DZ6DwYQDeWg-cm-wtLTjwk/htmlview#gid=735496226

 

tu jest tabelka możliwych rozwiązań. Tylko jest ze wczoraj i scenariusz z Denver na ósmym miejscu zakładał wygrana GSW z Jazz, wiec jeśli dobrze kojarzę to teraz miejsca ósmego zająć już nie mogą. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

No bo mam tutaj poukładane życie (w miarę :D), a tam musiałbym zaczynać od zera - tym bardziej bez jakichś specjalnych kwalifikacji.

Czy tak jak ja masz kredyt, samochód w leasingu, działalność gospodarczą, mieszkanie, żonę, 9-miesięczne dziecko, 40 kilowego psa? :>  Nie wspominając o rodzicach moich, rodzicach żony, siostrze żony i dziadkach żony, którzy są bardzo blisko z nami i widujemy się ze wszystkim minimum raz w tygodniu? :> Nie wspominając o poniedziałkowej piłeczce i lidze bemowskiej ;) 

 

Ale kumam, u mnie tyle łatwiej, że jest język i faktycznie jest praca, którą mogę robić wszędzie i praktycznie w każdej firmie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...