Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pulek napisał:

nie kręć się po żadnych myjniach, i będzie ok ;) 

Bardziej miałem na myśli Juventus, ale to też bardzo dobra rada!

 

Dobra, to już oficjalnie - w robocie złożone wypowiedzenie i przyjęta oferta. Z końcem maja wyprowadzam się do Edynburga i w czerwcu zaczynam robotę w Skyscannerze :) 

  • Lubię! 19
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Reaper napisał:

Bardziej miałem na myśli Juventus, ale to też bardzo dobra rada!

 

Dobra, to już oficjalnie - w robocie złożone wypowiedzenie i przyjęta oferta. Z końcem maja wyprowadzam się do Edynburgu i w czerwcu zaczynam robotę w Skyscannerze :) 

Edynburga ;)

 

Powodzenia, obyś nie żałował :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, Reaper said:

Dobra, to już oficjalnie - w robocie złożone wypowiedzenie i przyjęta oferta. Z końcem maja wyprowadzam się do Edynburgu i w czerwcu zaczynam robotę w Skyscannerze :) 

 

Gratulacje :)

 

Rodzina również pozytywnie nastawiona do zmiany otoczenia :)? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Misiek napisał:

Graty @Reaper psa też przeprowadzasz?

Powiem tak - zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby zamieszkał z nami. Niestety, wiem że nie jest łatwo wynająć mieszkanie, w którym akceptują zwierzęta, ale takiego planujemy szukać. Trochę problematyczne będzie przewiezienie go (trzeba będzie zaangażować w to samochód), no i powroty do Polski (trzeba będzie znaleźć dobrych znajomych lub psi hotel), ale nie wyobrażamy sobie żeby go tam nie było z nami :) 

45 minut temu, schizzm napisał:

Edynburga ;)

 

Powodzenia, obyś nie żałował :)

Dziękuję, miałem małą wątpliwość, ale lenistwo wygrało ze sprawdzeniem ;) Mało optymistyczne to twoje "obyś nie żałował", co nie zmienia faktu, że traktuję to jako przygodę i nie spinam się. Najwyżej za pół roku czy rok wrócimy do Polski, z robotą nie powinno być problemu jak coś.

36 minut temu, kolek23 napisał:

 

Gratulacje :)

 

Rodzina również pozytywnie nastawiona do zmiany otoczenia :)? 

Oczywiście, 50 razy pytałem żony czy jest pewna, no i jedyna wątpliwość to właśnie pies, bo płacze za każdym razem jak myśli, że mógłby nie przeprowadzić się z nami ;) Ale też jest podekscytowana przygodą. 

Rodzice i dziadkowie mniej szczęśliwi, ale nie mają wyboru tylko zaakceptować naszą decyzję ;) 

18 minut temu, Mauro napisał:

O kurde, grubo. Gratulacje. Podłączam się do sugestii o podrzucanie dobrych ofert lotów ;) 

 

Ale najważniejsze jest pytanie, kiedy pożegnalne :_jook: :piwo: ? Wygląda na to, że tegoroczne spotkanie halowe na bulwarach musi się odbyć do końca maja :D

Zdecydowanie trzeba przyspieszyć plany, muszę się rozliczyć z kasy halowej i zaległej wódeczki ;) 

7 minut temu, lad napisał:

Gratki, @Reaper:)

 

Kiedy mogę wpaść na derby Edynburga?

Jak tylko się ogarnę trochę ;) Ale jeszcze nie wiem w której części Edynburga będę mieszkał, więc nie wiem komu będę kibicować :D  ciekawostka - jechałem tam z taksiarzem, który twierdził, że jest z Edynburga od urodzenia i był zagorzałym kibicem Celticu :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...