Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :)

 

Grając w koszykówkę z kondycją to u mnie zawsze działało tak, że pierwsze kilka treningów po dłuższej przerwie nawet nie było co podnosić piłki, tylko rozciągać mięśnie (długo i mocno, inaczej po 10 minutach kulałem już obok boiska) i biegać. Na wejście też spoko jest 2-3 razy zaliczyć kilkanaście-kilkadziesiąt basenów :) Jak po dwóch sprintach dawałem radę myśleć o czymś innym niż umieraniu to podnosiłem piłkę i zaczynałem się z nią oswajać i powoooli wracać do sensownego grania :)

 

Ale owszem, pamięć mięśniowa jest, tylko trzeba ogarnąć jakąś podstawę, inaczej mózg jest zbyt zajęty walką o tlen i nie wraca do tych "zaprogramowanych" zachowań :) IMO ;) 

Odnośnik do komentarza

:rotfl: wyprałem i wymyłem auto do sprzedaży (jako, że i ja kupowałem wyprane i wymyte). Pojechał dzisiaj robić zdjęcia jeszcze na stalowych (zimowych) kapciach. Pocykałem, zrobiłem zdjęcia alusów i podrzuciłem wszystko kumplowi, żeby zobaczył czy jest okejka (kumpel handluje autami). Pomarudził i mówi: zmień na alu, będzie wyglądało dużo lepiej. No to wkurw, bo mi się nie chce, ale złażę, żeby już mieć z głowy, jutro tylko docykać 3-4 zdjęcia i git. Otwieram bagażnik i co się okazuje? Że ktoś, cholera wie kiedy, podpierdolił klucz :rotfl: dobrze, że odkryłem przy takiej dupereli, bo jakbym stał na kapciu i nie mógł zmienić koła, to by mnie chyba żywcem chuj strzelił!

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Łowcy okazji powinni być usatysfakcjonowani, aż 78 tytułów na 5 platform pojawi się na półkach Biedronki 11 kwietnia. Nie są to mało studyjne produkcje, w ofercie dominują mocne pozycje.

Najtańsze krążki na PC, a wśród nich m.in. „Roboty i drony 2017” czy „Men of War: Oddział szturmowy II deluxe edition”, będzie można nabyć w cenie 9,99 z/szt. Oferta obowiązuje od 11 do 24 kwietnia br. lub do wyczerpania zapasów. Asortyment gier różni się w zależności od lokalizacji.
PC:

PC SIM: MECHANIK TABORU KOLEJOWEGO 2017

 

 

@Kamtek kurwa zobacz jak nas oszukali!

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...