Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Scorpio napisał:

Wlasnie 14. i 15. juz mi sie bardziej podobaly. Mniej idiotycznego strzelania i jeszcze glupszych gadek.

 

A scena gdy...

 

Spoiler

Eugene wymiotuje na tę laskę i ucieka to murowany Dzban Roku.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Makk napisał:

@jmk sprawdziłem - od złożenia wniosku do dostania pozwolenia dostaliśmy po 2 tygodniach.

Tylko się zastanawiamy czy to zależność od gminy np czy od tego, że w naszym imieniu składał to nasz architekt. :-k 

 

A to jakaś różnica? U nas składa się w kancelarii starostwa, więc chyba wszystko jedno kto. No, ale jak babka mówi, że zajrzy dopiero po miesiącu to jak to przyspieszyć :D

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

A to jakaś różnica? U nas składa się w kancelarii starostwa, więc chyba wszystko jedno kto. No, ale jak babka mówi, że zajrzy dopiero po miesiącu to jak to przyspieszyć :D

Może taka, że architekt jest stamtąd i ma chody? ;)

Nie wiem, tak wyszło, może akurat mało mieli i zrobili. To w listopadzie było. 

Tak czy inaczej, zgodnie z wytycznymi, to oni mają tak naprawdę 2 miesiące na to. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam trochę inne doświadczenia. Ja byłem w Liverpoolu, a tam mają bardzo specyficzny akcent. Dużo łatwiej mi się rozmawiało z obcokrajowcami z naprawdę dowolnego kraju świata, niż z Anglikami. Mniej więcej po 2 tygodniach przyzwyczaiłem się do tego akcentu i już takich problemów nie było, ale na początku to miałem wrażenie, że się wszyscy nauczyciele zmówili i mnie nie tego języka nauczyli :D

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Man_iac napisał:

Ja mam trochę inne doświadczenia. Ja byłem w Liverpoolu, a tam mają bardzo specyficzny akcent. Dużo łatwiej mi się rozmawiało z obcokrajowcami z naprawdę dowolnego kraju świata, niż z Anglikami. Mniej więcej po 2 tygodniach przyzwyczaiłem się do tego akcentu i już takich problemów nie było, ale na początku to miałem wrażenie, że się wszyscy nauczyciele zmówili i mnie nie tego języka nauczyli :D

 

Przypomnij mi czym ty wtedy handlowałeś? :-k

Odnośnik do komentarza

Ja w Budapeszcie miałem problem dogadać się z Amerykankami, Argentynki nie mówiły w ogóle po ANG, z Indyjkami rozmawiali moi kumple, z Brazylijką spoko, Kolumbijki były mocno ;) a najlepiej konwersacje szły z Hiszpankami ;) A i Włoszek nie rozumiałem.

 

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...