Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, lad napisał:

@me_who co nie piszesz nic jak tam było na Ingolstadt?

 

To jakieś derby? Jeżeli nie to skąd taki randomowy wyjazd?

No są to derby, ale bez większej historii czy rywalizacji. Bardziej bliskość obu miast powoduje jakaś niechęć. Mimo wszystko mecz podwyższonego ryzyka, stad zamknięty parking. Stadion kameralny, chyba z 16k pojemność. Dla gości są dwa sektory stojące za bramka plus narożnik siedzący, ale bardzo wielu kibiców FCN było wymieszanych z kibicami Ingolstadt na prostej. Ja stałem w bloku z ultrasami (ale jakieś 10 rzędów za nimi), mam nawet chorągiewkę z choreo. Miejsce dość słabe bo na schodach i przy płocie, no ale to urok stojących miejsc. Doping szedł znakomity, jestem w szoku, ze ludzie potrafią napierdalac na cały głos niemal 90 minut. Ja po 10 miałem dość, potem wchodziłem na to co znałem, bo wiele piosenek jest nowych i mogłem robić tylko „oooo” albo klaskać (co z kolei było trudne przez płot). Mecz imo taki se poziom, remis zasłużony, przepiękny gol na 1-1 Zrelaka, dobrze, ze sie przełamał po 30 kolejkach sezonu ;) 

Ceny jedzenia i picia mordercze - kubek piwa (zredukowany woltaz bo mecz ryzyka) kosztuje 3,50€, niewiele więcej bułka z kiełbasa czy frytki. Z podróży niewiele mogę napisać, bo to ledwo godzinka jazdy, wiec nie było jakiś śmiechów czy przygód.

A na mecz padło taki, bo akurat czasowo mogłem sie zgrać z Barrym, a to jest kluczowe jeśli chodzi o logistykę. @Misiek mnie prosił o zdjęcia, ale wyszły mi dość słabe :| 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No, w końcu trochę lepszy meczyk i to na Mirage'u. Trzeci mecz dzisiaj, wcześniej dwa razy Inferno i kompletny wpierdol, w tym 16-1 ;( Ale Mirage wygrany i do tego kilka ładnych akcji w moim wykonaniu (plus na początku załapał się przypadkiem deagle headshot z wczorajszego Overapassa).

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

ooo, jak miło :D Skyscanner ma jakąś firmę, która wspomaga w przeprowadzce, a tam:

Pet Shipping



To help get your furry family back to Edinburgh, you can choose to spend part of your Relocation Flex Budget on shipping up to 2 domestic household pets to Edinburgh.

 

300 funtów zaoszczędzone, bo tyle miał kosztować przewóz ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Wysyłaj następnym razem piwo w PETach ;)

 

Dziś pogoda 9/10 na rower - chłodniutko, ale nie zimno, słońce nie razi, ptaki drą ryje, zielsko wszelakie pachnie. :D Minus 1 za wiaterek, bo czasem zawieje mocniej z przodu, ale lekko. Dawno mi się tak dobrze nie jechało.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krzysfiol napisał:

Przyznam szczerze, że wczoraj poczytałem trochę o trudności dróg wspinaczkowych, dzisiaj dowiedziałem się o tym, co to jest chwytotablica. Jeszcze trochę i będę mógł pójść do "wielkiej Gry" pochwalić się Pani Ryster swoją wiedzą o wspinaczce :D

 

Za to właśnie lubię te forum :D

A może lepiej na K2 to od razu sprawdzisz wiedzę w praktyce.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, krzysfiol napisał:

Przyznam szczerze, że wczoraj poczytałem trochę o trudności dróg wspinaczkowych, dzisiaj dowiedziałem się o tym, co to jest chwytotablica. Jeszcze trochę i będę mógł pójść do "wielkiej Gry" pochwalić się Pani Ryster swoją wiedzą o wspinaczce :D

 

Za to właśnie lubię te forum :D

nie ma za co ;)

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...