Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Hidalgoo napisał:

o właśnie, Feno, Ty pewnie będziesz wiedział: myślałem sobie ostatnio żeby w któryś weekend w maju wejść z ziomkami na Śnieżkę. Która trasa jest najładniejsza i ile trzeba liczyć czasu na taki amatorski wypad?

zbyt wielkiego wyboru w zasadzie nie masz:

1) czerwonym szlakiem od Przeleczy Okraj (najmniej forsowna, najmniejsze przewyzszenie do pokonania, widokowo bardzo fajna, z jednym schroniskiem po drodze) - https://mapa-turystyczna.pl/route?q=50.746897,15.823628;50.7499762,15.8007801;50.736215,15.739632

2) niebieskim spod Kosciolka Wang w Karpaczu, przez Samotnie i Strzeche Akademicka - widokowo tez ladny (po wyjsciu na Droge Przyjazni Polsko-Czechoslowackiej) i dwa schroniska po drodze - https://mapa-turystyczna.pl/route?q=50.77706,15.723869;50.7459119,15.7065906;50.736215,15.739632

 

jest jeszcze szlak zolty, ale on jest nudny, prowadzi glownie lasem i wyprowadza do szlaku niebieskiego przy Strzesze Akademickiej - https://mapa-turystyczna.pl/route?q=50.769633,15.729198;50.736215,15.739632

 

szlaki po czeskiej stronie (od Pecu) raczej odradzam, moze tam zalegac sporo sniegu jeszcze

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Dudek napisał:

No nie, takich nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Fenomen napisał:

2) niebieskim spod Kosciolka Wang w Karpaczu, przez Samotnie i Strzeche Akademicka - widokowo tez ladny (po wyjsciu na Droge Przyjazni Polsko-Czechoslowackiej) i dwa schroniska po drodze - https://mapa-turystyczna.pl/route?q=50.77706,15.723869;50.7459119,15.7065906;50.736215,15.739632

Polecam to wersję. Obchodziłem dwa razy i jest spoko. Co prawda to w zasadzie wyjście na cały dzień (po wejściu trasą do Świątyni już można dłużej odpoczywać, bo męczy :P ), ale sporo można obejrzeć widoczków.

Nie wiem jak teraz jest, ale za mojej obecności można było wejść od Strzechy na dwa sposoby- lekko na około Śnieżki trasą albo z łańcuszkami (czarny szlak czy jakoś tak- nie pamiętam).

Żółtym można zejść.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

w ogóle ja mam mocny plan, żeby w któryś weekend się zebrać i pojechać w góry połazić trochę :-k do tego dobrać ze dwa dni wolnego. raczej bez planowania, tylko wyczekać ładną pogodę i sruu :-k

W Bieszczady i już nie wrócisz :keke: 

Odnośnik do komentarza

w ogóle ostatnio tak się czuje koszmarnie przemęczony (fizycznie) :/ 3 razy w tygodniu granie w piłkę, staram się też biegać, no i doszło rowerowanie, które w ogóle jest cool, ale obciąża jeszcze inne partie ciała :/ chyba sobie strzelę dzisiaj z tego jakąś kąpiel w wannie, żeby się doprowadzić do ładu :-k 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, ajerkoniak napisał:

 

Twardo i nisko zawieszony, silnik nisko się kręci,  kierownica chodzi mega lekko, a przyspiesza naprawdę nieźle. Dobrze zestrojone imo, z pod świateł sprawnie, wyprzedzanie proste. No dobrze zrobiony :) plus chyba ma turbine skoro taki mały

Moja siora ma 1.6 120km. Dobrze popierdala, potwierdzam.

 

No tylko to zawieszenie jest takie, że na polskich dziurach wypadają plomby z zębów :D

Odnośnik do komentarza

Ostatnio wracalem sporo pozniej z roboty na chate. Wysiadam obok prokuratury i patrze a tu pelno psow dookola, tajniakow, kabaryny pochowane dookola. Mowie co jest chyba kogos ważnego przesluchuja nawet jak Popek tu byl to nikogo nie bylo ;) przed prokuratura wszystkie tv... A tu ten Gawlowski zeznawal, dodatkowo jakis koles gonil dziennikarke z nozem i strzelano ostrzegawczo do niego.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, T-m napisał:

 

dopóki nie pojedziesz z trzema pasażerami w góry w zimie, to te silniki są cudne :keke:

 

Ja się nie znam, ale myślałem, że liczba koni dalej coś znaczy w dzisiejszych samochodach ;)

 

 

Zamówiłem z Chin telefon xiaomi, tego samego dnia już z PL - oddzielnie szkło i oddzielnie etui. Telefon dziś już jest, a akcesoriów brak ;)

A propos Chin to przyszedł też dziś metalowy model 3D Tie Fightera do złożenia :D

 

Kosztował dolara coś.

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...