Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, lad napisał:

Ej, kuerwa. Czy to jest możliwe, że mam ~900 zł do zapłaty Skarbówce? Mam umowę o dzieło i umowę o pracę, i pierwszy raz taką sytuację że wyszła mi dopłata. I to jeszcze w sumie niemała. Ole jestem wkurwiony.

Idź do doradcy to Ci wyjaśni. Czy to możliwe że w 2017 zarobiłeś sporo więcej niż w latach wcześniejszych?

Odnośnik do komentarza

U mnie po tym jak nastąpił pomór napastników (w tym nawet Ben Brereton, który jeszcze się popsuł Nott Forest zaraz po przyklepaniu kontraktu) wypożyczyłem Solanke z Liverpoolu. Przyszedł dwa dni przed ODF. I w debiucie w domu z Gers 2 gole i asysta :) W rzeczywistości chyba byłby z miejsca legendą :D 

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie wyleczyłem się z dyr.spora. Sprzedałem (w sumie to trochę wymusił) Lustiga do Chin i za te hajsy mogłem ściągnąć Gumnego, który z tym cyferkami co ma, fajnie by sobie w Szkocji grał, a potem bym go opchnął do Anglii. Ale, zaliczyło go do graczy młodzieżowych i mój zajebisty dyr.spor (albo dzban od juniorów) tak negocjował, że Gumny wyśmiał transfer, a jego agent się obrazi. Teraz negocjuje z Interem i Swansea, także drugiej szansy na transfer nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Oho, dawno się tak słabo nie czułem po dziennej chemioterapii :/ W szpitalu było całkiem spoko, po raz pierwszy pełne leczenie tj. 30 g (6x 50 ml strzykawki w pompie), doszedłem nawet do ostatniej strzykawki na 240ml/h... lekko bolało, ale dało się znieść. Jak się ubierałem na chatę to już zaczęło mocniej napierdalać, wróciłem na chatę, zrobiłem obiad i od razu w kimę. Od rana męczył mnie też suchy kaszel,  a po powrocie taki, że wszystko zwróciłem, wziąłem do ćpania acodin ;) I to była dziś już druga tabletka.... nasenna. No i tak mnie jebło, że tylko obudziłem się jak dzwonił ziomek z UPC negocjować umowę, a tak to do 21 spałem :|  I przez cały ten czas ubrany w bluze, dwa koce i ciągle zimno, ogrzewanie normalnie włączone. Bleh... A jutro rzeczywistość i robota.... Obym jak najszybciej przeszedł (ale też nie można się mocno spieszyć...) na samodzielne dozowanie to sobie będę aplikował w piątek, żeby odpocząć przez weekend z takim brzuchem.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, wojt3k napisał:


Z tego okresu takim punktem odniesienia w tej okolicy był pewnie dom handlowy Klimczokemoji6.png

Co do węgla - jest w mieście problem ze smogiem, jak w wielu innych miastach o takim położeniu geograficznym. Jako osoba o problemach z płucami zabrzmię niewiarygodnie, ale i tak jest chyba lepiej niż kiedyś. Na wsi gdzie mieszkam to 15 lat temu sąsiad autentycznie palił w piecu oponami.

 

Oczywiście. Obowiązkowy punkt odwiedzin. Ostatnio też odkryliśmy uroki Szyndzielni z @Kamtek :keke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Hmm Chada nie zmarl wskutek upadku z 3 pietra:-k. Z tego co czytam to trafił do szpitala z uszkodzonym kregoslupem i nawet wrzucal foty na insta ze szpitala i po kliku dniach mial sie awanturowac... I go przeniesiono do szpitala psychiatrycznego, gdzie zmarl na izbie przyjęć. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...