Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Meler napisał:

Trochę żenada, że Widzew do spóły z Zimochem ciągle jedzie na tym jednym meczu z Broendby ;)

Przez Widzew rozumiem, że nie masz na myśli klubu, bo to nie on odpowiada za film. Nie objął nawet patronatem tej produkcji. Film zrealizował kibic Widzewa (ma w planach jeszcze film o meczu z Liverpoolem - @Feanor powinien być zainteresowany oraz z Juventusem). To raczej środowisko kibiców tym żyje. Dzisiaj na premierze (zorganizowali nawet drugi premierowy pokaz) było 700 osób. Borek w dogrywce niedzielnej Cafe Futbol też hejtował fakt, że kręci się filmy o awansie do LM. Prawda jest jednak taka, że nie gramy tam za często, a to był jednak dość dramatyczny mecz i takie okoliczności awansu. Później długo w tej LM nie graliśmy. To trochę tak ja z dokumentem po awansie na MŚ do Korei robionym przez C+.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Misiek napisał:

Przez Widzew rozumiem, że nie masz na myśli klubu, bo to nie on odpowiada za film. Nie objął nawet patronatem tej produkcji. Film zrealizował kibic Widzewa (ma w planach jeszcze film o meczu z Liverpoolem - @Feanor powinien być zainteresowany oraz z Juventusem). To raczej środowisko kibiców tym żyje. Dzisiaj na premierze (zorganizowali nawet drugi premierowy pokaz) było 700 osób. Borek w dogrywce niedzielnej Cafe Futbol też hejtował fakt, że kręci się filmy o awansie do LM. Prawda jest jednak taka, że nie gramy tam za często, a to był jednak dość dramatyczny mecz i takie okoliczności awansu. Później długo w tej LM nie graliśmy. To trochę tak ja z dokumentem po awansie na MŚ do Korei robionym przez C+.

 

Mecze z Juve były smutne :sad: Boniek tam już grał i były zgrzyty (ileż jobów na niego leciało w tym moim kiedyś wspomnianym hubie u śp. pana Wałkowskiego; zresztą już na mundialu w Hiszpanii jakoś tak był atakowany przez moich sąsiadów, w kontraście do Lato i Szarmacha ("kiedy ten Ślonzok wreszcie wpuści Szarmacha!")

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na premierze autor powiedział, że chciałby stworzyć taką trylogię. A czy do tego faktycznie dojdzie to czas pokaże. Tu jest o tyle trudniej, że pewnych osób już nie przepyta i tylko może bazować na archiwalnych wypowiedziach.

Odnośnik do komentarza

Mam w lidze bilans 13-0-0, 31-4 w bramkach i przegrałem finał Pucharu Ligi w karnych 3-4 z Ross County. W meczu było 2-2, gdzie w strzałach wygraliśmy 25-2. Klasyk klasyków.

A truskawką na torcie jest to, że Griffiths po tym meczu wyleciał na 4 miesiące. 

Odnośnik do komentarza

To ci niespodzianka, cała noc padało, od rana lodowaty wiatr, patrzę na góry otaczające miasto, a te pokryte śniegiem :-k A jeszcze kilka dni temu było lato, schizofreniczna pogoda. 

 

Może ktoś mi wyjaśni, o co biega, od ponad tygodnia każda noc - weekend czy nie - budzę się o 4:35. Za każdym razem jak podświetlam telefon trafiam na te godzinę. Potem potrzebuje jakichś 15 minut żeby zasnąć i wstać już normalnie o 6. Ale o co chodzi z tą godzina, trochę to się robi męczące... 

Odnośnik do komentarza

Przeglądam sobie magisterkę, a tam ciekawe rzeczy - wiedzieliście, że już w 2010 roku 29% transferu internetowego w USA to był Netflix? :-k Ja zacząłem z niego korzystać pół-legalnie przez VPN-a w 2014 roku dopiero, a na dobre do Polski dotarł chyba dopiero w 2016...

A właściwie najciekawsze w tym jest porównanie do Europy, w której tyle samo transferu internetowego zużywał... BitTorrent :kekeke: Oczywiście to są dwie największe kanały ruchu dla obydwu rynków.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, schizzm napisał:

To ci niespodzianka, cała noc padało, od rana lodowaty wiatr, patrzę na góry otaczające miasto, a te pokryte śniegiem :-k A jeszcze kilka dni temu było lato, schizofreniczna pogoda. 

 

Może ktoś mi wyjaśni, o co biega, od ponad tygodnia każda noc - weekend czy nie - budzę się o 4:35. Za każdym razem jak podświetlam telefon trafiam na te godzinę. Potem potrzebuje jakichś 15 minut żeby zasnąć i wstać już normalnie o 6. Ale o co chodzi z tą godzina, trochę to się robi męczące... 

Sprawdź godziny śmierci papieży.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Gabe napisał:

 

No właśnie przed chwilą o tym czytałem. Zachowanie po meczu skandaliczne, ale:

- mecz o wysoką stawkę, jeśli Hiszpanie by wygrali, awansowali by na RWC

- obsada sędziowska mocno dyskusyjna - wszyscy trzej sędziowie z Rumunii, a Rumunię bardzo ten mecz interesował, bo w przypadku przegranej Hiszpanii to oni by awansowali

- dodatkowym smaczkiem jest, że głową Rugby Europe (czyli wszystkiego poniżej 6 Nations w Europie) jest Rumun, i Hiszpanie próbowali sporo przed meczem optować za zmianą obsady sędziowskiej, ale podanie zostało odrzucone, tłumacząc to tym, że obsady zostały zaplanowane dawno temu

- meczu nie oglądałem, ale czytałem, ale statystyka odgwizdanych przewinień w tymże meczu, 8 Belgów i 28 Hiszpanów, sporo mówi.

 

Jeszcze o tym - to już zapewne podpada pod teorię spiskową, bo bardziej w grę wchodzi raczej nierzetelność dziennikarska na Samoa :) , ale w ich największej gazecie, w wersji online już 1 marca (mecz Belgia-Hiszpania był w niedzielę, 18)  pojawił się artykuł w którym planowali mecze barażowe z Hiszpanią (choć od meczu z Belgią zależało, czy będzie to Hiszpania, czy Rumunia).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj po tym nieszczęsnym finale Pucharu Ligi odpadłem z LM po porażce z Benfiką 0-1. Goście strzelili gola w 94’ a my od 10’ graliśmy w 10, bo mój trzeci (i ostatni) napastnik postanowił wjechać na saneczkach w rywala :roll: Remis dawał awans.

Po tym meczu z kolei wyleciał Craig Gordon :keke: 

FM zakończył miesiąc miodowy.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...