Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Fenomen napisał:

wyluzuj :) uwazaj tylko od kogo kupujesz alko i hasz, zeby nie trafic na policje obywatelska albo tajniakow :)

 

Nie no jestem totalnie wyluzowany. Chciałem tylko wykupic dodatkowe ubezpieczenie dla uspokojenia rodzicielki. PZU wyceniło takowe na 1800 zł :keke: Generali na koło 300-400 :keke: Matka jest w jeszcze większej rozpaczy jak dowiedziała się dlaczego tak drogo i od czego ubezpieczają :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

przez dwa tygodnie nie spotkaly mnie w Iranie zadne nieprzyjemnosci

poza ostroznoscia przy kupowaniu uzywek moge tylko zalecic jeszcze zamykanie oczu podczas podrozowania taksowkami ;)

aha - i najwazniejsza rzecz - zapomnij o tym, ze ktos ustapi pierwszenstwa na pasach gdy bedziesz chcial przejsc na druga strone ulicy :) po prostu idziesz :) im mniej pokazesz po sobie, ze sie boisz, tym sprawniej przejdziesz na druga strone :)

 

nie pamietam dokladnie w jakich rejonach bedziesz dzialal, ale z duzych miast, w ktorych bylem polecam Isfahan i Jazd, a odradzam Teheran i Sziraz

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam FM-ową rozkminkę. W I sezonie R.Lukaku był kozak, najlepszy strzelec, teraz miał kontuzję, zmieniłem trochę taksę pod Rashforda  i ten młodogeniuszuje, ale mam 120 baniek do wydania no i chcę kilku jeszcze opchnąć i może bym kupił Kane'a? Wtedy wyjebać Lukaku? :-k

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Brudinho napisał:

 

Nie no jestem totalnie wyluzowany. Chciałem tylko wykupic dodatkowe ubezpieczenie dla uspokojenia rodzicielki. PZU wyceniło takowe na 1800 zł :keke: Generali na koło 300-400 :keke: Matka jest w jeszcze większej rozpaczy jak dowiedziała się dlaczego tak drogo i od czego ubezpieczają :keke:

A nie możesz ubezpieczyć się jakoś przez internet? Sprawdzałeś na uniqa24.pl lub link4.pl? Tam można ubezpieczenie nawet na 1 dzień wybrać i różne opcje dodatkowe.

I jeszcze z Uniqi tutaj https://ubezpieczenia.uniqa.pl może być taniej niż na uniqa24.pl

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kuab napisał:

No choćby dlatego, że Iran to państwo policyjne, jest tam bezpiecznie. Poza tym islam szyicki jest generalnie bardziej wyluzowany i nie mają tylu ekstremistów.

 

Swoją drogą to mam tu zdjęcie od koleżanki jak była w Iranie z taksówki :kekeke:

jK166WwtobsXL1t4FKX8aWdt3_DNntmDFEXvdvgF

nie widać foci :sad:

 

@Brudinho ja do Tanzanii, gdzie ubezpieczałem się od podobnych rzeczy, płaciłem chyba nie więcej niż 200 zł :-k Nie mogę nigdzie teraz znaleźć tej wyceny, ale na pewno nie było to 300-400 zł :-k Fakt fakte, że to było kilka lat temu już.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...