Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Keith ma rację, ale to nie dotyczy wyłącznie sportu. Przecież pod Grunwaldem Polacy byli w zajebistej formie, a raptem chwilę później - w 1939 dali sobie wjechać. Nagle husaria już za słaba, a Niemcy zrobili duże postępy. Pewnie husaria za bardzo sukces opijała i jeszcze nie zdążyli kaca wyleczyć przed rewanżem i tak to się kończy, jak woda sodowa do głowy uderza :/

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, me_who napisał:

Kieth nie można rozmawiać o sporcie w kontekście wieczności, bo nie ma to żadnego sensu. Zakładając, ze nowoczesny (miare) hokej ma 140 lat, to wydarzenia sprzed 40-50 lat nie są niedawno. Tym bardziej, ze delikatnie licząc są to 3-4 generacje zawodników.

1. Jak już wspomniałem Kinas spytał mnie o wydarzenie niesportowe, które jeszcze bardziej powinno się absolutnie rozumować, nie w kontekście nawet rozwoju sportu. Tak jak zobacz działania Izraela, słuszne czy nie, prawdziwe, czy kłamliwe, ale zawsze maja do nas pretensje o niedawne "zbrodnie"
2. jak zaznaczyłem w livescore, trochę przesadziłem, ale tylko trochę. Tak jak dla mnie w historii, jak dzisiaj pamietam, np. taki dwumecz  Milan - Deportivo z 2004 roku, dla mnie on był jak najbardziej niedawno, mimo że z tamtejszych graczy praktycznie nikt juz nie gra.

Odnośnik do komentarza

Koledzy, mam takie pytanie, jak ogarniacie kiedy grają Wasze ulubione drużyny? Bo ja już mam problem z śledzeniem samego Realu i Legii, że ciągle muszę wchodzić na ich strony i sprawdzać kiedy mecze, tak samo teraz z VP. W kalendarzach Google jest opcja dodania terminarzu drużyny, ale wszystkie terminy są złe, co jest jakieś pojebane :| Na bieżąco sprawdzacie, notujecie sobie, sami sobie dodajecie do jakiegoś kalendarza?

Odnośnik do komentarza

Ja mam tradycyjny kalendarz z podziałem na dni. Jak E-klasa podaje terminarz to wpisuję na środku weekendu z kim i czy u siebie, a potem dopisuje dokładne godziny i dni, kiedy podadzą - bo dają zazwyczaj 3-4 kolejki do przodu.  Mam tam też wpisane od razu zjazdy na studia czy inne terminy i wiem z czego rezygnować, żeby jechać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...