Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Gabe napisał:

 

 

A śmietana jest? :>

 

Swoją drogą oglądaliśmy sobie ostatnio Vinci - i tak jest scena jak główni bohaterowie się spotykają u Więckiewicza i ten serwuje spaghetti. Wybór parmezan - pecorino to już szczegół, można dyskutować, i to już powiedzmy kwestia dla kucharzy, miłośników kuchni, a nie dla śmiertelników, ale serwowanie osobno makaronu i polewanie go sosem to już zdecydowana przesada. No a jedzenie widelcem i łyżką to już wtedy był obciach :D 

Ja już wspominałem, że jestem przeciwnikiem włoskiej tradycji i dla mnie w spaghetti najważniejszy jest sos ;) Makaron to zapychacz, takie ziemniaki do kotleta, dla mnie takie bolognese to musi pływać w sosie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

A czym się mieli jeść? Ręką? ;)

 

Ten ser to pewnie po to, żeby się za mocno nie rozpuścił.

 

Widelcem, jak cywilizowany człowiek :P  No a jeśli chodzi o ser, to piszę, że to niuans, jeśli to miała być tradycyjna amatriciana (co sugeruje Więckiewicz przez pasta), to pecorino, nie parmezan :P 

 

1 minutę temu, Reaper napisał:

Ja już wspominałem, że jestem przeciwnikiem włoskiej tradycji i dla mnie w spaghetti najważniejszy jest sos ;) Makaron to zapychacz, takie ziemniaki do kotleta, dla mnie takie bolognese to musi pływać w sosie.

 

Dobra dobra, i brzuch to po tym sosie taki? ;) :P 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Dla mnie najważniejsze w spaghetti, jak w każdym daniu jest mięso :D

 

 

Reap, będziesz głosował teraz na pis? Pokażą IEM W TVP.

A co z aglio, olio e peperoncino?

1 minutę temu, Reaper napisał:

Nope, zdecydowanie rare, medium rare już też za mocno wysmażone dla mnie.

Uff, certyfikat De Rapha mogę Ci dać.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Dla mnie najważniejsze w spaghetti, jak w każdym daniu jest mięso :D

 

 

Reap, będziesz głosował teraz na pis? Pokażą IEM W TVP.

Wolę na twitchu oglądać ;) 

 

1 minutę temu, Gabe napisał:

Dobra dobra, i brzuch to po tym sosie taki? ;) :P 

Jaki brzuch? Tam miałem koszulkę i podkoszulek, stąd takie wrażenie dziwne ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Fenomen napisał:

nie tylko na stadion :) Muzeum Guggenheima tez wyglada calkiem spoko

no i niedaleko Bilbao jest tez przeciez San Sebastian, ktore jako miasto jest uwazane za duzo ladniejsze niz Bilbao

Bylem w obu i gowno prawda raczej.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

Nie wiem co to jest ;)

 

Teraz jak byłem w Wawie to w Der Elefant wziąłem stek... średnio wysmażony, mogę żyć? ;)

 

 

Der Elefant słynie ze świetnych ryb i owoców morza (no i tego, że to jest/był przybytek mafii :kekeke: ) Ale rzeczywiście, restauracja jest pewniakiem od lat.

Odnośnik do komentarza

Jak mafii to git ;)

W Polsce kurwa nie ma mafii! ;)

 

Ja nie wybierałem miejsca, tam nas zabrano, bo też było wolne miejsce (sobota wieczór). No i mam w sobie tę blokadę, że nawet jak już pójdę do restauracji to boję się zamówić coś o czym kompletnie nie wiem, bo jak będzie niedobre? :D To zostawić wstyd, a i zabulić i iść głodnym też lipa ;)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, SZk napisał:

Bylem w obu i gowno prawda raczej.

ja mialem plan dwa lata temu na jesieni odwiedzic oba, ale nie pyklo; bylismy w sumie niedaleko, bo w Santanter, ale ostatecznie nie dojechalismy az tak daleko na wschod

 

moze jak kiedys sie wybiore w Pireneje albo do Andory to wtedy zahacze o Kraj Baskow

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...