Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zupełnie inaczej Adrian. ZAWSZE biorę coś, co jest dla mnie nowe i dziwne. Przecież w tym jest cały sens. To, co znam, mogę sobie zjeść w domu, czy w knajpie, w której jadam zwykle. A tak - mam szansę odkryć coś nowego. Myślę, że ogólnie ludzie dzielą się na dwie grupy. W obliczu konfrontacji z czymś nieznanym jedna grupa myśli: o fajnie, to ciekawe, może będzie fajne!, a druga mówi: o kurcze, a może będzie niedobre, albo nawet niebezpieczne!. I ta różnica zaczyna się od restauracji, a kończy na debacie o uchodźcach. Serio. To kolejna faza pojedynku postu z karnawałem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Vami napisał:

Ja mam zupełnie inaczej Adrian. ZAWSZE biorę coś, co jest dla mnie nowe i dziwne. Przecież w tym jest cały sens. To, co znam, mogę sobie zjeść w domu, czy w knajpie, w której jadam zwykle. A tak - mam szansę odkryć coś nowego. Myślę, że ogólnie ludzie dzielą się na dwie grupy. W obliczu konfrontacji z czymś nieznanym jedna grupa myśli: o fajnie, to ciekawe, może będzie fajne!, a druga mówi: o kurcze, a może będzie niedobre, albo nawet niebezpieczne!. I ta różnica zaczyna się od restauracji, a kończy na debacie o uchodźcach. Serio. To kolejna faza pojedynku postu z karnawałem.

 

To mi przypomina klasyczną klasyfikację pratchettowską i reakcje kromaniończyków na tygrysa szablozębnego :lol:

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Vami napisał:

Niestety nie wiem o czym mówisz ;)

 

Jeden z głównych bohaterów, tchórzliwy bardzo, twierdził, że jego tchórzostwo jest reprezentacją jednej z najważniejszych cnót ludzkości :) Wykształciło się w prahistorii, gdy ludzie pierwotni dzieleni byli na tych, którzy na widok tygrysa szablozębnego zwiewali i na tych, którzy mówili "kici kici" :)

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

BTW, przecena mnie skusiła i kupiłem CSa. Nie wiem, czy zagram po raz drugi. Byłem przygotowany na to, że ktoś będzie mi znieważał rodziców, ale... na jakieś tureckie hity disco i Rosjanina ćwiczącego się w groźnym mówieniu po angielsku, że jest najlepszy nie byłem :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Feanor napisał:

 

Jeden z głównych bohaterów, tchórzliwy bardzo, twierdził, że jego tchórzostwo jest reprezentacją jednej z najważniejszych cnót ludzkości :) Wykształciło się w prahistorii, gdy ludzie pierwotni dzieleni byli na tych, którzy na widok tygrysa szablozębnego zwiewali i na tych, którzy mówili "kici kici" :)

Tylko że tu jest dokładnie na odwrót :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam włączony zawsze team speak na początku, ale jak trafią się jacyś monologowcy czy drący się gdy zostaję sam i nie słyszę kroków, to ich wyłączam, bo nie da się grać. Ale częściej trafiają się ogarnięci ludzie, z którymi spoko się gra. Nie wiem czy mam gdzieś statystyki wszystkich meczów, ale obstawiam, że mam powyżej 50% win ratio, a gram praktycznie tylko z randomami.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno, wynikające z mojego lamerstwa zapewne. Czekamy na rozpoczęcie rundy, nagle w moich rękach pojawił się niespodziewanie karabin opaćkany jakąś pstrokacizną.  Zanim wyszedłem z oszołomienia, jakiś gimnazjalny głos zaczął nadawać mi w słuchawkach "oddaj Tulkaion [czyli ja], no oddaj, oddaj" :D WTF?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Feanor napisał:

Jeszcze jedno, wynikające z mojego lamerstwa zapewne. Czekamy na rozpoczęcie rundy, nagle w moich rękach pojawił się niespodziewanie karabin opaćkany jakąś pstrokacizną.  Zanim wyszedłem z oszołomienia, jakiś gimnazjalny głos zaczął nadawać mi w słuchawkach "oddaj Tulkaion [czyli ja], no oddaj, oddaj" :D WTF?

Ktoś zrobił "dropa", który nie był przeznaczony dla Ciebie, albo przez pomyłke ;) Pstrokacizna to "skin", to jest to co się kupuje po 50 gr albo 500,000 dolców :D Wyrzucasz broń "G" jak coś.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

A jeszcze w temacie sosu i makaronu osobno - to nie jest kwestia snobizmu, tylko zwyczajnej różnicy jakości. Ugotowane osobno i wymieszane na talerzu - sos nie oblepia makaronu, makaron dodany do sosu na patelni (a najlepiej jeszcze nieodcedzony, tylko prosto z garnka z wodą na patelnię) pięknie się komponuje w jedną całość.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...