Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Z całą pewnością jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd disco polo jest Zenek Martyniuk. Jak informuje WP Gwiazdy, za 45-minutowy koncert wokalisty zespołu Akcent trzeba zapłacić… 30 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że stawka jest bardzo wygórowana i znacznie wzrosła w ostatnim czasie

 

Grubo :D

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, krzysfiol napisał:

Nie no, dziś jest Zenek i długo, długo nic.

Akurat nie do końca to jest prawda, gdzieś czytałem, że w tym roku kasowym potentatem ma być Sławomir, ten od Megiery i Miłości w Zakopanem. Bierze trochę mniej od Zenka, ale podobno więcej koncertuje. W 2018 ma zarobić 8mln zł za 300 koncertów. 

O ten:

 

PS. Trochę martwi mnie, że to wiem, ale z drugiej strony na juwenaliach przy Sławomirze bawiłem się przednio, chociaż to chyba kwestia %%. :-k 

Odnośnik do komentarza

Zenek to artysta i sceniczne zwierze. W Rewalu kilka lat temu wziął 4 dychy za godzinę z tego co pamietam.

Godzinę temu, Pulek napisał:

no cze z pracy :-k byle do 15 i weekend! i będę grał w grę! no, tylko nie wiem jeszcze jaką...

W FM byś pograł.

 

U mnie w Union fajna armia młodzieży powstała, ale trochę mi się nudzi gra bez jakiegoś określonego celu i nie wiem czy nie zmienię klubu zaraz.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...