Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

w FMa pograj, ja wlasnie ogarnalem czemu mialem tak chusteczkowe wyniki ostatnio

wydawalo mi sie, ze opposition instructions sa z automatu ustawiane przez asystenta, a nie byly i przez to kazda akcja skrzydlem rywala konczyla sie golem

ale juz go ogarnalem na szczescie :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

 

To tylko ja już gram w FM-a? ;)

 

 

 

Mój (przyszły) szwagier robi dorywczo takie ankiety np. w stokrotce. Płacone ma od wypełnionej ankiety tylko musi konkretnych ludzi znajdować np. wiek czy płeć. Najlepiej mieć tablet + gotową ankietę z możliwymi odpowiedziami, żeby tylko zaznaczać. 

Ja też gram w FM.

 

Tableta mam, ale nie mam takiej aplikacji więc zostaje mi oldskulowa kartka i papier.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Seju napisał:

@Brachu, wkrotce minie dziesiec lat od pamietnej imprezy, na ktorej byles przebrany za diabla z dzieciecym smoczkiem w ustach i karmiles lalke-latynoske za pomoca lyzki... jak ten czas szybko leci...

 

 

już  nucę

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Seju napisał:

Ave...

 

 

 

 

Byłem piękny i młody. Lalka mojej siostry z lat osiemdziesiatych, szelki z firmy w której pracowałem, w miejscu krtóre chyba nie istnieje.

 

Najlepsze to, że na 7:00 do pracy 1 stycznia jechałem, zaraz po tym sylwestrze.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj w FMa też pograłem, musiałem zacząć karierę Interem od nowa (poprzednią skończyłem chyba na 5 czy 6 i mi się skład poobrażał), inne transfery, choć taktyka taka sama, dużo rotowałem składem, więc obrażonych nie było prawie i udało się skończyć na 2 miejscu. Juve nieosiągalne. Wrócę z pracy dzisiaj to powrzucam trochę screenów. Będę miał pytanko do taktyków.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

A cusz pana interesuje?

 

bo ja ogólnie jestem trochę taki zwariowany!

 

Chyba szukam czegoś na PS4, to tak na początek. Takiego coś, żeby mnie się wkręciło i żebym mógł sobie pograć wieczorami po 2-3 godzinki. W pewnym momencie złapałem zajawkę na The Division, no i spoko się grało grało, ale po jakimś czasie się zniechęciłem, bo tam jednak mocno multi. Więc pewnie raczej jakiś single.

 

Co do typu gier... żadne zombie, żadne potwory i te sprawy, bo się bojam :/ no nie sprawia mi to frajdy. Bardziej jakaś fajna historia, gdzie jest więcej kumania niż naparzania do wrogów.

 

Ogólnie podpowiem tylko, że moje ulubione gry na PS4 to GTA V i Uncharted 4 :kekeke: więc jakby zrozumiałe, że ciężko będzie coś dla mnie znaleźć, co nagle wywróci mój świat do góry nogami. Ogólnie czytałem @me_who Twoje recenzje Yakuzy, no ale to raczej nie dla mnie, bo prawdopodobnie klimat by mnie odrzucił.

 

Myślałem o jakimś Asasynie (kiedyś mocno urywałem), ale wypadłem totalnie z obiegu w tym sensie, co tam ostatnio wyszło i co je dobre, więc sam nie wiem.

 

Kurde tak sobie myślę, że nawet pograłbym bardziej w jakąś grę, co się hmm coś buduje? No nie wiem, takie połączenie biegania z pistoletem + budowanie osady? miejscówki? namiotu? + element fajnie opowiedzianej historii + fajne granie :)

 

no, to co to za gra?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...