Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Gabe napisał:

 

 

Chyba trochę nie masz racji ;)


Wybiera się jedną osobę, która czyta zasady i się ich uczy, a potem przedstawia reszcie w zrozumiały sposób :D

 

Takie Pokolenia są dość skomplikowane, ale potem ile frajdy :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kumpel miał ten Grunwald i też kilka razy skończyło się na rozkladaniu jednostek i czytaniu zasad :) a jak mi nie chciał pożyczyć to se sam zrobiłem w któreś wakacje, tylko zamiast heksów były narysowane kwadraty, chyba z tydzień mi zajęła sama mapa, którą później oczywiście gdzieś wyjebałem bo mi się znudziło :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jmk napisał:

Chyba trochę nie masz racji ;)


Wybiera się jedną osobę, która czyta zasady i się ich uczy, a potem przedstawia reszcie w zrozumiały sposób :D

 

I osoba znająca zasady mówi reszcie co ma robić, czyli tak naprawdę gra sam ze sobą ;) 

 

A to główna wada gier, które polegają na współpracy, a które skądinąd bardzo lubię - jak ktoś nie ma samodyscypliny, to gra za wszystkich, bo im cały czas podpowiada, co mają zrobić, i się robi nieładnie wtedy.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, stefan1984 napisał:

Kumpel miał ten Grunwald i też kilka razy skończyło się na rozkladaniu jednostek i czytaniu zasad :) a jak mi nie chciał pożyczyć to se sam zrobiłem w któreś wakacje, tylko zamiast heksów były narysowane kwadraty, chyba z tydzień mi zajęła sama mapa, którą później oczywiście gdzieś wyjebałem bo mi się znudziło :)

Ja kiedyś takimi metodami próbowałem zrobić managera piłkarskiego. Boiskiem miał być dywan i np. Piłkarz z wysokimi statystykami mógł sie poruszyć o 10 cm, a ten ze słabszymi np. o 7. Do tego np. Prawdopodobieństwo trafienia w bramkę liczyło sie w zależności od odległości do bramki i też skilla pilkarza. Potem oczywiście dodatkowy rzut bramkarza ktory moze obronic lub nie. Ostatecznie złożoność projektu mnie przerosła :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hawkeye napisał:

na wyższych rangach brudi jest tym, który otrzymuje 10 wskazówek na sekundę :keke: 

 

Wtedy budzi się we mnie Keith i mam ochote wszystkich mordować, ale oczywiście nie tych w grze.....tylko tych podpowiadających :keke:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...