Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, me_who napisał:

Auto jest na rynku ile? 8 lat. I nadal żyje. Nie zamierzam pisać, ze to cud techniki i najlepsze auto świata, ale trudno mi sobie wyobrazić, ze jest tak zły jak twierdzisz. Ale sie nie zamierzasz Tobą kłócić w temacie motoryzacyjnym, znam swoje miejsce w szeregu ;) 

Spokojnie, to Bebok. Jego i tak nie przekonasz, bo on tym wszystkim jezdzil, kiedy Ty wciaz bawiles sie resorakami :keke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Man_iac napisał:

Tak w cenie około 90000 to mi ostatnio wpadła w oko Toyota C-HR. Dawno nie widziałem czegoś, co się tak wyróżnia na tle innych modeli (przynajmniej z tej półki cenowej). 

90k to masz golasa. Do tego japońskie firmy maja politykę dodatków taka, ze musisz wykupić cała opcje zamiast dodatku. I np. LEDy są w wersji za ~120k.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wsiądźcie do środka. To jest bunkier na kołach. W środku jest tak ciemno i klaustrofobicznie, ze koniec. A z tylu jak usiądzie ktoś niższy to widzi zaślepki i plastik a nie widoczki przez okno. No i kurwa ten telewizor na środku. On sie nie chowa. Ja bym chyba oszalał jakbym miał z tym jeździć.

Fajne autko z zewnątrz, bardzo fajnie ta hybryda chodzi, ale w srodku czar pryska.

Odnośnik do komentarza

No ja wcześniej nie zaglądałem do środka, więc moja wypowiedź dotyczyła raczej tego, co na zewnątrz, ale po tym zdjęciu wciąż mi się podoba. Takie połączenie tradycji z nowoczesnością. W sumie jakby nie widzieć tego paska i wyświetlacza to wygląda jak wnętrze samochodów z lat 90-tych. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, me_who napisał:

90k to masz golasa. Do tego japońskie firmy maja politykę dodatków taka, ze musisz wykupić cała opcje zamiast dodatku. I np. LEDy są w wersji za ~120k.

No ale jak katalogowo 120k to i tak pewnie w okolicę 100k zejdziesz w negocjacjach. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Skończyłem Tales from the Borderlands. Jaki rollercoaster emocji na koncu,

 

  Ukryj zawartość

 

 


autentycznie najpierw dostałem szkieł w oczach, potem zacząłem się śmiać, a potem znowu łzy. 
 

 

 

 

Czuje teraz pustkę po tej grze. Moje życie nie będzie już takie same ;(

jak Sasha tam teges, to moja reakcja była „ nienienienienienie, nie róbcie tego błagam”. A później „wy chore skurwysyny”

No i ta piosenka na koniec na napisach :wub: 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Man_iac napisał:

No ale jak katalogowo 120k to i tak pewnie w okolicę 100k zejdziesz w negocjacjach. 

Próbowałeś kiedyś kupić „japonczyka” w salonie? Wiele można o nich powiedzieć, ale nie to, ze są elastyczni cenowo. Już nie wspomnę, ze C-HR to nowy model i jest na niego wielki popyt.

Odnośnik do komentarza

Mnie akurat C-HR zajebiście się podoba, ale to pewnie dlatego, że jeżdżę tym i innymi Toyotami codziennie. Nie przeszkadza mi w żaden sposób panel na środku ani niebieska listwa. Sprzedaje ich się naprawdę sporo, głównie hybrydy. Rzadko kto decyduje się na benzynę choć są i tacy. Nie ma opcji u jakiegokolwiek dealera w Polsce zejść z ceny o 20 tysięcy złotych. Nikt nie sprzeda auta z taką stratą. 

Odnośnik do komentarza

@me_who

 



Identyczna reakcja :D. Najpierw,  nie róbcie mi tego co z Clementine i Lee gdzie ryczałem jak bobr, po czym sam z siebie zacząłem się śmiać i podobna myśl mi przeszła przez głowę "o wy chuje xD", a potem znowu łzy z tego pięknego zakonczenia w krypcie. Coś WSPANIAŁEGO <3

Jako miłośnik serii Borderlands jestem zachwycony, jak im się udało rozszerzyć i wzbogacić uniwersum tego świata. Duuuzo nawiązań do podstawowych gier, ale kompletnie nie wpływające na rozumienie świata dla osób nieobeznanych (no, może poza jedną lub dwoma postaciami). 

 

Moje ulubione fragmenty: 

 

 



Korpo strzelanina

Klata Vaughna

Wszystkie piosenki ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...