Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Brudinho napisał:

I ten Dexak SL taki dobry?

Bardzo byłem z niego zadowolony, aczkolwiek miałem taki ból, że wytrzymałbym i bez niego przez weekend - wystarczająco dużo się nasłuchałem krwawych historii o pogotowiu dentystycznym :keke: Należy go brać co 8 godzin nie częściej niż trzy razy dziennie, więc brałem go zaraz po wstaniu, raz w środku dnia i raz tuż przed snem, w kwadrans nawet silny ból odchodził. Finalnie okazało się, że dolegliwości związane były z ósemką, więc to nie było coś specjalnie lekkiego, a dawał radę duuużo lepiej niż te wszystkie ibupromy czy inne ketonale.

Na plus, że jest bez recepty, bo mój dentysta nie działa w weekendy, a ten znajomy był akurat na wyjeździe, więc nie dałbym rady nijak załatwić sobie recepty na cokolwiek.

4 godziny temu, lad napisał:

Widzieliście reportaż TVN o polskich neonazistach? Odpowiedz Winnickiego na Twitterze zrobiła mi dzień - napisał, że w TVN molestują dziennikarki xdddd

Właśnie oglądam i nie mogę z tego, że oni są organizacją pożytku publicznego - stowarzyszenie, któremu prezesuję, miało niezłe boje z KRS celem uzyskania statusu OPP, a ci neonaziści pewnie dostali go od ręki :lol:

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

Hmm to dobrze, muszę okupić się bo moje leki nie wystarczają na cały dzień.

Ziom, to jest obciążające dla układu pokarmowego i tam jest nawet wzmianka, żeby tego nie brać dłużej niż 4-5 dni z rzędu, także uważaj.

No i ten lek też mi nie działał 8 godzin, po 5/6 schodziło, ale można to mieszać z ibupromem i na nim jechałem ten brakujący okres czasu.

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Ziom, to jest obciążające dla układu pokarmowego i tam jest nawet wzmianka, żeby tego nie brać dłużej niż 4-5 dni z rzędu, także uważaj.

No i ten lek też mi nie działał 8 godzin, po 5/6 schodziło, ale można to mieszać z ibupromem i na nim jechałem ten brakujący okres czasu.

 

Od 4 miesięcy biorę leki, które mi rozpierdalają układ pokarmowy ;) Czekam w kolejce do leczenia biologicznego, ale bez leków przeciwbólowych po prostu nie wstanę z łóżka. obecnie

@Gacek nerwy uspokojone? Dzisiaj start wkurwu o 18? ;)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj trochę fajnych piw wypitych, w tym te legendarne Imperium Prunum ;). Chociaż największe wrażenie zrobił na mnie chyba Rodenbach Alexander, chociaż no bardzo lubię kwaśne piwa, więc może dlatego. Do tego jeszcze Lilith, Buzdygan Rozkoszy czy Porter Rum Barrel Aged z Przystanku Tleń :-k Sobota i pewnie ostatnie wyjście przed sesją zdecydowanie udane :D 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, schizzm napisał:

Nadrabiam American Crime Story: OJ Simpson i muszę przyznać że jest o wiele lepiej niż się spodziewałem/nastawiałem. Travolta jest fenomenalny, kradnie każdą scenę.

 

Serial mi się podoba nawet pomimo tego, że gra w nim Cuba Gooding Jr (jeden z trzech aktorów, których fizjonomii nie mogę znieść i przez to w większości wypadków nie jestem w stanie obejrzeć filmów z ich udziałem (1. miejsce niepodzielnie zajmuje Tobey Maguire, przez dziada do dzisiaj nie udało mi się przebrnąć przez Wielkiego Gatsby'ego a chciałbym bardzo :sad: . 2 miejsce to Jake Gyllenhaal, aczkolwiek tutaj jest już lepiej, bo dwa filmy z jego udziałem bardzo cenię - Brokeback Mountain i Nocturnal Animals, który bardzo mi się podobał)).

 

Ja tak mam z Ethanem Hawkiem :/. Przez niego nie jestem w stanie obejrzeć trylogii Before Sunrise / Sunset / Midnight...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...