Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gabe napisał:

Wyszedłem z dość lewackiego założenia, że pomimo bycia dzieckiem ma chłopak prawo do prywatności, niech sobie w przyszłości sam zdecyduje, jakie fotki będzie puszczał w eter. Choć to też może być mocno ryzykowne założenie :keke: 

Gdzie to niby lewicowe?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brachu napisał:

zapomniałeś o EZG i EPA ;)

no offence Dudek

o jezu EPA to mnie niesamowicie wkurwiają na Pabianickiej, bo jadą cipy lewym pasem, który się potem zamienia w zawrotkę i kurwa żodyn się w porę nie zorientuje, żeby zjechać na prawy pas... a jeżdzą kurwa codziennie... Jak ktoś jedzie na obcych blachach to jestem wyrozumiały, ale lokalsom to bym opony dziurawił :keke: 

Odnośnik do komentarza
o jezu EPA to mnie niesamowicie wkurwiają na Pabianickiej, bo jadą cipy lewym pasem, który się potem zamienia w zawrotkę i kurwa żodyn się w porę nie zorientuje, żeby zjechać na prawy pas... a jeżdzą kurwa codziennie... Jak ktoś jedzie na obcych blachach to jestem wyrozumiały, ale lokalsom to bym opony dziurawił :keke: 
znam to miejsce:)
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Misiek napisał:

o jezu EPA to mnie niesamowicie wkurwiają na Pabianickiej, bo jadą cipy lewym pasem, który się potem zamienia w zawrotkę i kurwa żodyn się w porę nie zorientuje, żeby zjechać na prawy pas... a jeżdzą kurwa codziennie... Jak ktoś jedzie na obcych blachach to jestem wyrozumiały, ale lokalsom to bym opony dziurawił :keke: 

 

52 minuty temu, Brachu napisał:

zapomniałeś o EZG i EPA ;)

no offence Dudek

Luzik. Pięć lat jeździłem na studia, z czego cztery jako kierowca, więc akurat takie rzeczy ogarniałem. Aczkolwiek na Pabianickiej faktycznie strasznie dużo było zmian pasa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...