Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

eh, @adamus! The Americans spoko, ale... tylko dla mnie! Ja jestem zajarany, ale moja love love marudzi, że mało się dzieje :sad: no i ja pewnie dokończę sobie oglądanie, ale szukamy czegoś dalej na wieczory 'we dwoje'. 


Teraz poszukuję sobie The Fall, które polecał Pan @Hawkeye, ale wciąż jestem za tym, żeby mieć jakąś alternatywę, w razie cuś

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, schizzm napisał:

@Reaperchyba poleciał do Tajlandii, żeby oglądać seriale ;) 

 

Czekałem na taki komentarz :P co ja poradzę, że dziewczyny o godzinie 22-23 już chodzą spać, a ja wcześniej niż o 1-2 to nie zasnę ;) plus były 2-3 wieczory, kiedy młody zasypiał w domu, to je wysyłałem po jakieś jedzenie, a sam odpalałem Netflixa ;) no i tak wleciał cały sezon Black Mirror (6 odcinków), cały sezon Peaky Blinders (6 odcinków) i cały sezon The End of the Fucking World (9 odcinków po 20 min, to wleciało w jedno popołudnie ;)). 

 

6 godzin temu, Hajd napisał:

Wchodzę sobie do sklepu osiedlowego z zamiarem kupienia piwa i już sobie wyobrażam, że maks co będą mieli to Żywiec Saison a tu niespodzianka – nie dość, że dobrze zaopatrzeni w krafcik, to jeszcze były dwa piwa z Golema. No to powinąłem!

ale ciężkie dwa piwka mocium panie, po jednym takim to raczej bym musiał już się przerzucić na 2-3 pilsnerki. swoją drogą gdzie taki sklep?? 

 

4 godziny temu, Pulek napisał:

eh, @adamus! The Americans spoko, ale... tylko dla mnie! Ja jestem zajarany, ale moja love love marudzi, że mało się dzieje :sad: no i ja pewnie dokończę sobie oglądanie, ale szukamy czegoś dalej na wieczory 'we dwoje'. 


Teraz poszukuję sobie The Fall, które polecał Pan @Hawkeye, ale wciąż jestem za tym, żeby mieć jakąś alternatywę, w razie cuś

mi się bardzo spodobało właśnie The End of the Fucking World, niby tempo wolne, ale dużo jednak się dzieje, a i w uczucia trochę to uderza. A lubicie mafiozowe klimaty, ze strzelaninami, walką o władzę itp? Bo może właśnie Peaky Blinders? Chyba już po pierwszym odcinku zorientujecie się czy to Wasz klimat (najbardziej przypomina Rodzinę Soprano, ale nie wiem czy widzieliście cokolwiek, tak to mega podobne do Boardwalk Empire, albo klimat Synów Anarchii, bo chyba w końcu to obejrzałeś?). jeszcze inny klimat, ale mocno polecam Westworld, bo chyba nie oglądaliście :-k 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry!

jmk czy ja dobrze kojarzę, że Ty robiłeś przed studiami jakieś technikum? Dało Ci to coś czy strata czasu?

 

 

Tak, studiując jeszcze dziennie mgr politologii robiłem zaocznie technika informatyka. Coś tam dało :) U mnie przede wszystkim, że trochę uwierzyłem w siebie i zdecydowałem, że dam radę na studiach, Jest to też taki mini wstęp - masz tu i sprzętowe rzeczy i sieciowe + ja miałem html/css/js. I sporo praktyki.

 

 

6 godzin temu, Michael Dee napisał:

Jakąś konkretnie polecasz? Rzekomo fajne są planszówki typu "gry małżeńskie", ale nie sprawdzałem

 

Wczoraj np. Wsiąść do pociągu Europa oraz Chinatown :D Poleeecaaam, też Pokolenia fajne, K2....Lubimy takie rozbudowane gry, chociaż takie towarzyskie też mamy - 5 sekund, Jaki jest.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Brudi zostajesz wege?

Fajne w nowym FM jest to, że jak kontraktujesz gościa z wolnego transferu, a masz deadline, to on przychodzi na trial i może grać w rezerwach.

@jmk mam dla Ciebie update sygnatury: Though the dough is tough, plough through slough.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Brudi zostajesz wege?
Fajne w nowym FM jest to, że jak kontraktujesz gościa z wolnego transferu, a masz deadline, to on przychodzi na trial i może grać w rezerwach.
[mention=140]jmk[/mention] mam dla Ciebie update sygnatury: Though the dough is tough, plough through slough.
Przecież Brudi ma 7 żołądków, to dziwne że tak późno się zdecydował :keke:

Tym sucharem witam wszystkich
  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...