Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Lucas07 napisał:

No ja myślałem czy nie zacząć Sportingiem/Bilbao i przez całą karierę nie robić transferów :keke: Chociaż w sumie w Bilbao przy tak mocnej lidze i ograniczeniu do Basków to i tak pewnie wystarczający challenge.

Luknij na moją karierę Bilbao Lucas na prawdę można grać bez transferów ;)

58 minut temu, Meler napisał:

Uła, ale Bożenka odjebała kreację na Gali Mistrzów Sportu...

Cycki cycki wszędzie...

Odnośnik do komentarza

Nie, grałem sobie brajton i zamiast walczyć o utrzymanie czy nawet o środek tabeli (wiem, że im idzie nieźle w bpl, ale efem tego nie wie i tam prognoza to bodaj 18 miejsce czy jakoś tak) przez sporą część sejwa (pół sezonu ledwo) w walce o LM xD drugie miejsce było grane, ez zwycięstwa na jakieś Czelsilondyn itp. generalnie byłem takim Burnley.

Miałem plagę kontuzji, czerwone kartki, kontuzję bramkarza i i tak mecze grało mi się łatwo. Przestało mnie to kompletnie jarać, więc już więcej nie gram.

Zawsze tak miałem jak mi za dobrze szło w efema, jak już go przeszedłem to zwijałem manatki, ale teraz poszło mi to wyjątkowo szybko. Może SI nie radzi sobie z nowymi funkcjami w grze i coś jebią w morale drużyny/nie wykorzystują ich potencjału, może mój asystent przeprowadzał tak świetne odprawy przedmeczowe (ja kompletnie nie widzę sensu i wpływu na grę tego ficzera), nie wiem. Ale rywale potrafili tworzyć znacznie lepsze i więcej okazji niż moje półszansy, a i tak wygrywałem psim swędem. To piłka i tak się zdarza, ale za dużo było tych psich swędów. Na początku się nawet jarałem, że mi tak dobrze idzie ale potem sobie uświadomiłem, że to nie mi dobrze idzie tylko grze idzie za słabo to spakowałem mandżur i wypierdoliłem. Czułem się jak Moneygrabber Extramoney.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hawkeye napisał:

Nie, grałem sobie brajton i zamiast walczyć o utrzymanie czy nawet o środek tabeli (wiem, że im idzie nieźle w bpl, ale efem tego nie wie i tam prognoza to bodaj 18 miejsce czy jakoś tak) przez sporą część sejwa (pół sezonu ledwo) w walce o LM xD drugie miejsce było grane, ez zwycięstwa na jakieś Czelsilondyn itp. generalnie byłem takim Burnley.

Miałem plagę kontuzji, czerwone kartki, kontuzję bramkarza i i tak mecze grało mi się łatwo. Przestało mnie to kompletnie jarać, więc już więcej nie gram.

Zawsze tak miałem jak mi za dobrze szło w efema, jak już go przeszedłem to zwijałem manatki, ale teraz poszło mi to wyjątkowo szybko. Może SI nie radzi sobie z nowymi funkcjami w grze i coś jebią w morale drużyny/nie wykorzystują ich potencjału, może mój asystent przeprowadzał tak świetne odprawy przedmeczowe (ja kompletnie nie widzę sensu i wpływu na grę tego ficzera), nie wiem. Ale rywale potrafili tworzyć znacznie lepsze i więcej okazji niż moje półszansy, a i tak wygrywałem psim swędem. To piłka i tak się zdarza, ale za dużo było tych psich swędów. Na początku się nawet jarałem, że mi tak dobrze idzie ale potem sobie uświadomiłem, że to nie mi dobrze idzie tylko grze idzie za słabo to spakowałem mandżur i wypierdoliłem. Czułem się jak Moneygrabber Extramoney.

No bo wbrew pozorom w FM łatwiej gra się słabszymi zespołami - komputer bardzo często je lekceważy i wystawia swoje drużyny z otwarta przyłbica, zostawiajac na boisku mnóstwo miejsca. Imo najtrudniej prowadzi się takie typowe średniaki i jest to zdecydowanie bardziej wymagające.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Lucas07 napisał:

Glik płacze na TT o wyniki jakiegoś gównokonkursu Przeglądu Sportowego :lol: 

To jest Wielki Plebiscyt który jest już od 83 lat dzięki niemu sława wygranych idzie do góry o 210 % normy!
Brawo Kamil za wygranie!

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...